Haber Detayı
04 Haziran 2014 - Çarşamba 20:49
 
AK Parti Rize Teşkilatına Tebrik Ziyareti
Diğer Haberi
AK Parti Rize Teşkilatına Tebrik Ziyareti

MÜSİAD'dan Ayar'a Ziyaret

MÜSİAD Başkanı Mahmut Dabak ve Beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar'ı makamında ziyaret etti

AK Parti Rize il başkanın Hikmet Ayar'ı ziyaret eden Dabak ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri 30 Mart yerel seçimlerde AK Parti Rize il başkanı Hikmet Ayar ve teşkilatına Rize'de almış olduğu başarılı sonuçtan dolayı tebriklerini ilettiler. Ayrıca Rize'de yapılacak projelerle ilgili istişarede bulundular.

MÜSİAD'ın bu nazik ziyaretin dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ayar; " Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. AK Parti Rize teşkilatı olarak Rize'nin gelişimi ve yeni Türkiye yolunda marka şehir olması noktasında yapılacak projeler ve çalışmalarla ilgili herkesle istişarede bulunmaktan memnuniyet duyarız. Rize için yapılacak her türlü çalışmada ve projede her kesimin görüşünü alarak ortaya bir hizmetin konması bizi memnun eder. Bu kapsamda sivil toplum kuruşlarımızın önerileri ve projeleri bizim için önemlidir. Onlarla her zaman istişare halinde olmak bizi memnun eder." dedi.

MÜSİAD Başkanı Mahmut Dabak ise yerel seçimlerde almış oldukları başarıdan dolayı AK Parti Rize il başkanı Hikmet Ayar ve teşkilatını tebrik ederek, " Rize'nin Türkiye'de 1. olması bizi yürekten memnun etmiştir. Rize'de, Başbakanın memleketine yakışır bir sonuç elde edilmiştir. MÜSİAD olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Rize için yapılacak ter türlü projede ve çalışmada üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız." İfadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Rize, Teşkilatına, Tebrik, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı