Haber Detayı
18 Eylül 2013 - Çarşamba 18:25
 
Ak Partiden Belediyesi Başkan Aday Adayı
Diğer Haberi
Ak Partiden Belediyesi Başkan Aday Adayı

Ömer Lütfü Saral Of Belediyesi Başkan Aday adayı

Ak Parti Of Belediye Başkan Aday Adaylığını basın açıklamasıyla duyuran Gazeteci Ömer Lütfü Saral, adaylığını kendisine yöneltilen pozitif baskılardan dolayı aldığını belirtti.

YAPILAN ANKETLERDE HALKIN BİZE TEVECCÜHÜ OLDU

2014 yerel seçimlerine 6 ay gibi az bir zaman kaldığını ifade eden Ömer Lütfü Saral, “Almış olduğum olumlu tepkiler sonucu Ak Partiden Of İlçe Belediye Başkanlığına aday adayı olduğumu açıklıyorum. Yapılan anketlerde adaylığımızı açıklamadığımız halde bize karşı gösterilen teveccühe karşı biz de adaylığımızı ilan ettik. Bu teveccühü gösterenlere teşekkür ediyorum” dedi.

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZA TEMİNATTIR

Bu güne kadar yaptıklarının yapacak olduklarına bir ışık olduğunu belirten Saral, “Yapmış olduğumuz bu adaylığın resmi boyutu, Sayın Başbakanımızın 24-25 Kasım tarihlerinde Trabzon’a yapacak olduğu ziyarette İl ve İlçe Belediye Başkan Adaylarını açıklamasıyla netleşecek. ” diye ifade etti.

ADAY KİMSE BİZİM BAŞKAN ADAYIMIZDIR

İlçeye kim aday gösterilirse gösterilsin kendilerinin de adayı olacağını beyan eden Saral, “Bu bir hizmet yarışıdır. Bu Başkanlık kime nasip olursa o adayımızın etrafında kentleşmesini biliriz. Yapılacak temayülden sonra çıkacak her türlü sonuca hazırlıklıyım ve saygılıyım” diyerek sözlerini şu şekilde tamamladı:

Nasip olurda aday olursam Of için yapacak olduğumuz projeleri kamuoyuna bildireceğim. Biz Of Belediyesini yaptıklarını ve yapmadıklarını en iyi bilenlerdeniz.

OF İLÇESİ GÖÇ DEĞİL SÖZ OLAN İLÇE OLACAKTIR

Of İlçesini il olmaya aday Bir ilçe yapmak için adayım. Seçim sürecinden önce ve sonra değişmez sloganım ''Ne aldanan ne aldatan olacağız'' olacaktır. Bugüne kadar birilerinin adamı olma yönüm olmamıştır. Benim yaşam felsefem her zaman bu olmuştur ve olacaktır.

Aday olan ve olacak olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Partiden, Belediyesi, Başkan, Aday, Adayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı