Haber Detayı
09 Haziran 2014 - Pazartesi 18:11
 
Altında Son Durun Ne. Altın Nereye Gidiyor ?
Diğer Haberi
Altında Son Durun Ne. Altın Nereye Gidiyor  ?

ALTINDA DÜŞÜŞ DEVAM EDER Mİ?

Yaz aylarıyla birlikte düğün sayısının artmasına dikkat çeken Rize Kuyumcular derneği başkanı Cevat Keresteci,evlenen çiftleri sahte altına karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.Ayrıca Keresteci,altın fiyatlarında yaşanan düşüşe ‘’Mucize’’değerlendirmede bulanarak,vatandaşların altına yatırım yapmasının tam vakti olduğunu söyledi.

ŞİMDİ TAM ALTIN ALMA VAKTİ

Evlenecek çiftleri ve ailelerini sahte altına karşı uyaran Rize Kuyumcular derneği başkanı Cevat Keresteci:Vatandaşlara güvendikleri yerden ve marka olan yerlerden almaları tavsiyesinde bulundu.

ALTINA YATIRIM YAPILABİLİR..

Rizeli vatandaşlara altın yatırımında bulunmaları için çağrıda bulunan Başkan Keresteci ‘’Altında yaşanan düşüklük,Ağustos ayından itibaren yerini büyük olasılıkla yükselişe bırakacaktır.Altının gramı nerdeyse 150 lere kadar çıktı.Şimdi ise 84 TL civarlarında seyrediyor. Bu kadar düşmesi gerçekten mucize.Vatandaşlarımız daha fazla beklemesin.Şu an altına yatırımın tam zamanı’’.Diye konuştu.

‘’AĞUSTOSTA TEKRAR YÜKSELİŞ VAR’’

Keresteci konuşmasını şöyle sürdürdü.’’Bizim müşterimiz hep şu beklentidedir.Ben bugün altın alayım,yarın çıksın.Aslında Altın böyle bir ürün değildir.Biz her zaman müşterimize söylüyoruz.Altın birkaç yıl beklediği zaman diğer yatırım araçlarıyla karşılaştırıldığında altın yine öndedir.Dünyada ve özellikle de yanibaşımızda Ukrayna da yaşanan olaylar ve gelişmeler fiyatları son derece etkiliyor.2014 YılınınAğustos ayından sonra tahmin ediyorum ki gram olarak 95 ile 100 ‘e yakın çıkacaktır.Onun için böyle geri gelmesi 2014 yılında durgun bir vaziyeti göstermiştir.

Yani Ağustos ayından itibaren altının teniden hareketleneceğini söyleyebilirim’’.dedi.

Öte yandan Takılarda promosyon başlatanlar bile var.Atasay kuyumculuk 3.500 TL lik Takı alan ailere iki kişi yani eşler Dubai yada dünyanın başka ülkelerinde Lüks otellerde 1Haziran ile 1 Ekim tarihleri arası 3 gece 4 gün tatil yapma imkanı sağlıyor.

Orhan YAZICILAR

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Altında, Son, Durun, Ne., Altın, Nereye, Gidiyor, , ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı