Haber Detayı
17 Nisan 2013 - Çarşamba 12:26 Bu haber 376 kez okundu
 
Askerlerle Kahvaltıda Biraraya Geldi
Diğer Haberi
Askerlerle Kahvaltıda Biraraya Geldi

VALİ ÇAKIR, SABAH KAHVALTISINI ASKERLERLE BİRLİKTE YAPTI

Rize Valisi Nurullah Çakır, beraberinde İl Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice ile birlikte İl Jandarma Alay Komutanlığına giderek, sabah kahvaltısını burada vatani görevlerini yapmakta olan askerlerle birlikte yaptı.

Askerlerle birlikte olmaktan ve aynı sofrayı paylaşmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Çakır, kahvaltıda askerlere hitaben yaptığı konuşmada; “Rize’mizin görev yapmada, sizlerin hayatında, zihinlerinizde ve daha çok askerlik yapmış olduğunuz arkadaşlarınızla beraber edineceğiniz hayat boyu güzel tecrübelerle sizlere çok gururlu izler bırakacağına inanıyorum. Burada görev yaptığınız süre içerisinde birçok ihtiyacınızın güçlü Ülkemiz ve güçlü ordumuzun Jandarma Genel Komutanlığı ve tecrübeli komutanlarınızca karşılandığını biliyoruz. Bunun yanı sıra öteden beri olduğu gibi bizlerde sizlerin yanınızdayız. Dilediğiniz zaman gelip beni ziyaret edebilirsiniz. Kapımız sizlere her zaman açık. Ayrıca İlimizin asayişini sağlamada göstermiş olduğunuz katkılardan dolayı şahsım ve Rizeliler adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Çakır, ayrıca tüm askerlere hayırlı teskereler dileklerinde bulunarak, memleketteki ailelerine selam ve saygılarını iletti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Askerlerle, Kahvaltıda, Biraraya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı