Haber Detayı
25 Eylül 2013 - Çarşamba 20:09
 
Atmaca Hafta Sonu Aslan Avında
Diğer Haberi
Atmaca Hafta Sonu Aslan Avında

ATMACA ASLAN AVINDA

Süper lige mağlubiyetle başlayan takımız Çaykur Rizespor ‘un bu haftaki hedefi yaralı aslan Galatasaray.

Alışık olduğu süper lig Rizespor’umuzun yabancısı değil.

Son haftalarda hızla yükselen başarı grafiğinde bu haftaki hedef Teknik Direktörünü Fatih Terim’i kapı önüne koyarak başsız kalan yaralı aslan Galatasaray.

Galatasaray yabancı olduğumuz bir takım değil. Sürprizleri seven Rizespor’un seyirci azlığı ve yabancılığı da çekmeyeceği İstanbul’da yaralı aslana pençesini atacağına inanıyoruz.

Rıza Hoca ve ekibi mükemmel moral motivasyon ve avantajlı fikstür sıralamasında daha yukarı çıkmak için Galatasaray’dan puan veya puanlar alması hiçte küçümsenecek bir olay değildir.

Formda olduğu zamanlar Rizespor’un yenemeyeceği takım yoktur.

Bugünde formunun zirvesinde olan Çaykur Rizespor’umuzun Galatasarayı yenmemesi için bir sebep göremiyorum.

Ayrıca şunu kesinlikle inanarak yazıyorum ki Galatasarayı yendiğimiz anda Şampiyonluk için bir sınavı daha vermiş olacağız. Yoksa GS bizim için farklı bir takım değildir.

2 hafta önce Gaziantep’te 5 atan bu takım çok daha moralli gideceği İstanbul’da GS’a niye 2 gol atmasın.

Sabırla bekliyoruz.

Takımımıza güveniyoruz.

Spor yazısı yazmayacağıma dair Rizeli spor otoritelerine verdiğim sözü bu maçlık askıya aldım. Kendilerinden özür diliyorum. Sn.B. Ali Kavalcı’nın, Orhan Yazıcıların olduğu spor kulvarında bizim yazı yazmamız doğru olmaz ama bu kez durum ciddi.

Birde şu var. Biz her zaman düşenin yanında olmuşuz ya. Bu kez GS kulübüne tavsiyem olacak. Teknik Direktör arayışında yabancı hocalara milyonlar ayıracağına Almanya’da yıllarca bu işin içinde olan Türk asıllı hocamızın peşine düşsünler.Antrenörlük kurslarını başarıyla tamamlayan aslen Rizeli Şakir hocayı Bayern Münih kadrosuna katmadan almalarını isterim.

İsmet KÖSOĞLU

Kaynak: Editör:
Etiketler: Atmaca, Hafta, Sonu, Aslan, Avında,
Yorumlar
Haber Yazılımı