Haber Detayı
11 Haziran 2014 - Çarşamba 12:03
 
Başbakan Olarak SON KEZ Baba Ocağında
Diğer Haberi
Başbakan Olarak SON KEZ Baba Ocağında

BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN RİZE’YE BAŞBAKAN OLARAK SON KEZ GELİYOR…

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 12 Haziran bugün memleketi Rize’ye Ailesiyle birlikte hem dinlenme ve hem de hemşerileri nin karşısına son kez Başbakan olarak katılacak.

Bilindiği gibi 30 Mart yerel seçimlerinde Rize ili oy oranında Türkiye birincisi olmuştu.Başbakanın ilçesi Güneysu tüm ilçeler arasında en fazla oyu alarak birinci olurken ;beldeler arasında da Çayeli-Büyükköy Beldesi oy sıralamasında Türkiye birinciliğini elde etmişlerdi.

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi dolayısıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığı kesinlik kazanmaya çok yakın olduğu ifade ediliyor.

Bugün Rize AK Parti İl Başkanı Hikmet Ayar’ın yaptığı basın toplantısında:’’Sayın Başbakanımızın Başbakan olarak Rizemize son gelişi olabilir’’dedi.

Açıklamada Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bu mübarek Berat kandili akşamı şehrimiz ve bölgemize 4 günlük ziyarette bulunacaktır.Perşembe (Bugün)saat 21’de Belediye önünde karşılama olacaktır.13 Haziran Cuma günü Valilik önünde halkımıza hitap edecektir.Ayrıca kamuya ait birçok açılışı da gerçekleştirecektir.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan burada Rize halkına yapacağı konuşma’da hem ülkemize ve hem de Dünyaya önemli mesajlar verecektir.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Cumartesi günü Artvin İlimize geçip orda da halka hitap edip çeşitli açılışları gerçekleştirecektir.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan: Pazar günü Trabzona geçip orda da toplu açılışlarda bulunduktan sonra Ankara’ya dönecektir.

Başkan Hikmet Ayar:’’Sayın Başbakanımız 12 Yıl aralıksız Başbakanlık yapan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakan olarak son ziyareti olabilir dedi.

Orhan YAZICILAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başbakan, Olarak, SON, KEZ, Baba, Ocağında,
Yorumlar
Haber Yazılımı