Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 09:33
 
Başkan Bir haftada binden fazla Ziyaretçi Ağırladı
Rize Haberi
Başkan Bir haftada binden fazla  Ziyaretçi Ağırladı

Görevinin İlk Haftasında Bini Aşkın Ziyaretçi Ağırladı 
 

Başkan Kahya'ya Ziyaretçi Akını 


Ardeşen Belediye Başkanı olarak seçilen Avni Kahya göreve başladığı ilk hafta içinde binin üzerinde ziyaretçi ağırlayarak adeta rekor kırdı. Rize'nin Ardeşen İlçe belediyesini rekor bir oyla kazanan ve Rize İl genelinde en çok oy alan ilçe olan Ardeşen yeni bir rekor daha kırdı. 


Ardeşen Belediye Başkanı olarak 4 Nisan 2019 Perşembe günü görevi devralan AK Partili Belediye Başkanı Avni Kahya görevinin ilk haftasında makamında 1.500'ün üzerinde ziyaretçi ziyaretçiyi ağırlarken Asli görevlerini de aksatmadan yürütmeye devam ediyor.  


Kahya; bir yandan İl, İlçeler ve Ardeşen'li hemşehrileriyle gönül birliği yapıp onları makamında ağırlarken, bir yandan da Belediye meclis, istişare, imar ve diğer işleyişler için birim müdürleriyle de toplantıların yapmaya devam ediyor. 


AK Partiden 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Ardeşen'de Belediye Başkan adayı olan Avni Kahya; daha önce görev yaptığı Ardeşen Belediyesine yabancı da değil, öyle ki bir dönem Ardeşen Belediyesinde Başkan yardımcılığı yapmış  ve teşkilatta da önemli görevlerde bulunmuştu.  


Bu yönleriyle Kahya, deneyim ve tecrübesiyle Belediye Başkanlık görevi noktasında idarecilik, sevk ve idare kabiliyeti geliştirerek konulara daha hakin, yerinde ve zamanında çözüm odaklı kararları ivedilikle almakta. 


Başkan Kahya'ya Ziyaretçi Akını. 


Seçimlerin ardından 7 binin üzerinde aldığı rekor derecedeki oy ile Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan kahya 4 Nisan tarihi itibariyle binlerce ziyaretçisini makamında ağırlayarak kendileriyle tek tek alakadar olup ilgilendi.  

 

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Rize Millet Vekili Muhammet Avcı, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Ardeşen İlçe Kaymakamı Emrah Yılmaz, Pazar Cumhuriyet Başsavcısı Emre Tunay,  Çevre Eski Bakanı İmdat Sütlüoğlu, Ardeşen İlçe Emniyet Müdürü Kerem Güvener, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çiçek, İller Bankası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Yerebakan, Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu ve yönetim kurulu, Rize Eski Milletvekilleri Ahmet Kabil, Avni Kabaoğlu, CHP Ardeşe Eski İlçe Başkanı İmdat Meroğlu, Kaçkar Devlet Hastanesi Başhekimi İsmail Yenilmez, Yeniden Refah Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Orhan Çağatay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat YAZAR, ARDOF Kulüp Başkanı Ali Saruhan ve yönetim üyeleri, Kıyı Emniyet Müdürlüğümüzde görevli kaptan Dursun Ali Uzun ve Çarkçı Muhammet Kranda, SP Ardeşen İlçe Başkanı Hamza Eksilmez ve yönetim kurulu üyeleri, Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdürlüğünde Görevli Müdür Ahmet Usta, Bölge Müdür Yardımcıları  Cüneyt Aloğlu, Murat Kefelioğlu, Rize Müdürü Miktat  Özyanık,  FormuLaz  Derneği Başkanı Niyazi Gül ve yönetim kurulu üyeleri,  ÇAYKUR Reklam Tanıtım Şube Müdürü Orhan Kabaoğlu, Çayeli Çay Fabrika Sadık Öözyurt, Pazar Kirazlık Çay Fabrikası Müdürü Bülent Buçan, Salarha Çay Fabrika Müdürü Muhammet Pertek, Pazar Melyat Çay Fabrikası Müdürü Osman Karabulut,Işıklı Çay Fabrikası Müdürü Kemal Biberoğlu, Fındıklı Çay Fabrika Müdürü Üzeyir Tekeşin, ÇAYKUR Bilgi İşlem Müdürü Ahmet Zenginbal, Türkiye  İnsan Hakları ve Eşitlik Kurulu Üyesi Av. Harun Mertoğlu, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Tahsin Ocaklı ve ilçe yönetim kurulu üyelerine, CHP Ardeşen Belediye Meclis Üyemiz Osman Yeniay,  Ardeşen Esnaf ve Sanatkarlar Eski Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, Köy ve Mahalle muhtarlarımıza, Çamlıhemşin İl Meclis Üyesi Ali Kuyumcu, Ardeşen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı G. Barış Oğuz, S.S 2 Nolu Ardeşen Nakliyeciler Kooperatif Başkanı Ali Rıza Yanoğlu, 21 Nolu Ardeşen Minibüsçüler Kooperatif Başkanı İbrahim Menoğlu, Ardeşen Fatih İlkokulu Müdürüm Metin Hacıoğlu  ve Öğretmenlerimize, Rize İHH Başkanı Fatih Emiralioğlu,Rize İHH  Teşkilat Başkanı Recep Kaptan, Rize Sağlık Sen Kaçkar Devlet Hastanesi Temsilcisi Hakan Buçan, Rize Sağlık Sen Pazar İlçe Temsilcisi Alaattin Mollaahmetoğlu, Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı Ali Sait Albayrak, Ardeşen Vergi Dairesi Müdürü Muhsin Yıldırım, Ardeşen Kent Konseyi Başkanı Ayşe Er ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyarete gelen bini aşkın misafirden bazılarıydı.  

 

Başkan Kahya Belediye Başkanlığıyla ilgili önem arz eden şu notların altını çizdi; "Tevazu ve samimiyetle çıktığımız gönül Belediyeciliği yolunda Ardeşen'li hemşehrilerimizin tercihi ve takdiri ile geldiğimiz görevle ilgili bizlere ziyarette bulunarak hayırlı olsuna gelen uzaktan yakından teşrifleriyle bizleri onure eden herkese en kalbi duygularımla teşekkür ederim. Hizmet yarışı için çıktığımız bu yolda, seçim öncesi de belirttiğimiz gibi "Biz her kesin oyuna talibiz ve göreve geldiğimizde her kese eşit hizmet edeceğiz." Allah bizleri hizmet yolundan şaşırtmasın."  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Bir, haftada, binden, fazla, , Ziyaretçi, Ağırladı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Bir haftada binden fazla  Ziyaretçi Ağırladı
Başkan Bir haftada binden fazla  Ziyaretçi Ağırladı
Başkan Bir haftada binden fazla  Ziyaretçi Ağırladı
Yorumlar
Haber Yazılımı