Haber Detayı
27 Eylül 2013 - Cuma 10:29
 
Başkan Çakır’ı Şaşırtan Hediye VİDEO
Diğer Haberi
Başkan Çakır’ı Şaşırtan Hediye VİDEO

Başkan Çakır’a Mezun Olduğu okuldan anlamlı hediye

Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır’a ortaöğretim tahsili yaptığı eski adı Rize Lisesi ve yeni ismi Ali Metin Kazancı Rize Lisesinden gelen hediye karşısında oldukça duygulandı.

Çayeli Belediyesini ziyarete gelen Ali Metin Kazancı Rize Lisesi Müdürü Ali Kuleci ve Müdür Yardımcısı Hale Tüysüz Başkan Çakır’a okul kütüğündeki resmini ve not dökümünün çerçeveletilmiş halini hediye ettiler.

Hediye takdimi esnasında bir açıklama yapan Rıza Çakır şunları söyledi; Bugün ciddi bir sürprizle karşılaştık. Eski Rize Lisesi müdürümüz Sayın Ali Kuleci Bey, müdür yardımcısı Hale Tüysüz hanım yıllar önce mezun olduğumuz okuldan notlarımızı kütükte kaydolan gençlik fotoğrafımızı büyüttüler. Rize Liseli olmamız hasebiyle gelip bizi ziyaret ettiler. Bir nostalji yaşadık. Gençliğimize gittik. Ben arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum. Rize Lisesi gerçekten Türkiye’ye hizmet yapmış birçok bürokrat birçok önemli insan yetiştirmiştir. Bizleri yetiştiren değerli hocalarımıza eğer ölmüşler varsa vardır mutlaka ben onlara da Allah’tan rahmet diliyorum. Sağ olanlara Allah selamet versin diyor saygılar sunuyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Çakır’ı, Şaşırtan, Hediye, VİDEO,
Yorumlar
Haber Yazılımı