BEKAROĞLU AK PARTİ PROPAGANDASI MI YAPIYOR?
Haber
06 Ağustos 2020 - Perşembe 10:38
 
BEKAROĞLU AK PARTİ PROPAGANDASI MI YAPIYOR?
Siyaset Haberi
BEKAROĞLU AK PARTİ PROPAGANDASI MI YAPIYOR?

Fazilet Partisi XXI. Dönem Rize Milletvekili olduğun 'da Mehmet BEKAROĞLU  partili partisiz ayırmadan özellikte  Ankara'da hastası olanlarla birebir ilgilendiği 1999 Marmara depremin  den dolayı Ankara'da  dolu olan hastanelerde sabahlara kadar Rizeli acil hastalara yatak aradığına şahidim. 
     
Sayın Vekil BEKAROĞLU CHP İstanbul Milletvekili olduktan sonra Rize ve özellikle Fındıklı ilçemiz için açıklamalarını uzun bir süreden beri takip ediyorum.
     
Sayın Vekilimize soruyorum sayın vekil......
     
Açıklamalarınızla CHP il teşkilatını, CHP İlçe teşkilatını CHP nin tek belediyesi olan FINDIKLI Belediye başkanını zor duruma bırakmıyormuşsunuz.
     
Sayın vekil,,,  ilk gündeme getirdiğiniz bir kaç sanayi fabrikası bulunan ilçede, yüzlerce istihdam yaratan özel çay fabrikasının sahibini, bıktıracak derecede  kapatma noktasına getirdiğiniz suçlamaları araştırdım. Suçlamalarınızın hiç mi hic doğruluğu yok ,fabrikanın pis su arıtmasının kanalizasyonu ve bacasından arıtmasının olduğu yönündedir. Sayın Vekil, Yine hele ki bu sıkışık ekonomik döneminde süt entegre tesisinin ilçeye kazandırılacak istihdam yaratacak tesisin koku yapar diye açılmasını engellemeye çalışmak ne derece doğru. Belediye başkanı sizin gördüğünüzü görmüyor mu. Bu iş adamınla geçmişte bir hesaplaşmanız mı var. Soruyorum. 
                          
HELEKİ 
       
Mustafa ÇELİK bey için söylemleriniz den ötürü, bugün Fındıklıda Son spor tesisinin durumu ,Sadece Gençlik spor Bakanlığı ilçede  ne kadar yatırım yaptığını  araştırmamda (öğrendikten sonra)  özür dileyerek Soruyorum Bekaroğlu'na  siz FINDIKLI deki AK  PARTİNİN yatırımlarını halk bilsin öğrensin  diyenimi Eski Gençlik spor Müdürünü  gündeme getirdiniz.  
     
Sayın vekil, Mustafa ÇELİK Bey'in müdürlüğünde Fındıklıda yapılanları öğrendikten sonra sizi değil AK PARTİ Rize il ve ilçe teşkilatına eleştiri getirmek istiyorum. Sadece Fındıklı ilçelerindeki spor tesislerindeki yatırımları fındıklı halkına anlatabilseydiniz belediyeyi kaybeder miydiniz ey siyasetçiler.....
        
Ak PARTİ Mustafa ÇELİK müdürlüğü zamanında Fındıklıda, Dünyada sayılı ülkemizde bir kaç tane olan Gençlik kampı, bu kamp yılın her döneminde her dalda milli sporcular kamp yapacak yaklaşık maliyet 18 trilyon
       
300 kışı okuyan çocuklara yurt. Yaklaşık maliyet 12 trilyon 
        
Fındıklı Gençlik merkezi yaklaşık maliyet 1.800 milyar.
       
Ve gündeme getirdiğiniz Futbol sahası   7.500 milyar
       
Projeden dolayı Müteahhitle anlaşarak fes edilen Futbol sahası inşaatı önümüzdeki ayin ilk haftasında ihaleye çıkacağını öğrendim. Sayın vekil, bir telefonla öğrenebileceğin konuyu AK Parti nin propagandasına getirdiğinin farkındasın umarım. 
       
Üste saydığım tesisler Fındıklı da Amatörde bile futbol takımı olamayan salon sporunun ilgisizlikten dolayı kapanmasına neden olduğu aşikâr ise sizler bu konuda neler yaptınız. Amatör takımının olmadığı yerde bu devlet trilyon yatırımı Mustafa CELİK müdürden dolayı o ilçeye kazandırıyor ise sizler neyi eleştiriyorsunuz vekilim. Yukarda saydığımız tesisler ve yatırımlar TÜRKİYE de Fındıklı ölçeğinde ilçelerde var mı araştırırmışsınız sayın Vekil.
       
Sayın Vekil lütfen o ilçenin Belediye Başkanı, İlçe başkanı var siz Topa girmeyin, bakınız siz gündeme getirmeseydiniz AK PARTİNİN fındıklıdaki yatırımlarını araştırıp öğrenemeyecektim gün demede getirilmeyecekti.
       
Sayın Vekilim, CHP genel kurultayı öncesinde gündem oluşturmak, parti meçlisine girmek için açıklamalar yapındığınızı düşünerek sustuk yazmadık çizmedik, lütfen herhangi bir konuya değinirken, bu ilde yazan çizen araştıranlarında olduğunu biliniz sayın vekilim.
       
Ve şunu da belirtmek isterim, hiçbir suretle bu ülkede her ne olursa olsun halkı temsil edenlere hakareti tasvip etmem mümkün değil. Sadece şunu bilmenizi isterim sayın vekilim BEKAROĞLU, Müdürün yazısını da araştırdım, Müdür sadece Bunca il TAMLARA (yalanlara) nerden başlıyayım dedi, yanı sizin şahsınıza yalancı demedi Sayın Vekilim.

SAYGILARIMLA. 
 
Kaynak: () - Bayram Arif TURAN Editör:
Etiketler: BEKAROĞLU, AK, PARTİ, PROPAGANDASI, MI, YAPIYOR?,
Yorumlar
Haber Yazılımı