Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 12:27
 
Beklenen atama. İLÇE Başkanı oldu
Siyaset Haberi
Beklenen atama. İLÇE Başkanı oldu

Ak Parti'nin İzmir Menderes ilçe Başkanlığına Uzun yıllardır Menderes'te ikamet eden Ordulu işadamı Süleyman ARTÇI atandı.


Ak Parti'mnin Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan KANDEMİR'den görevlendirme belgesini aşlan ARTÇI  yaptığı açıklamada şunları söyledi.

 

Partimizin Değerli Mensupları,

Değerli hemşerilerim, 

Sevgili Dostlarım;

Uzun yıllardır inanç ve kararlılıkla sürdürdüğüm AK yolculuğumda üzerime düşen, bana verilen her sorumluluğu yerine getirme azmini taşıdım. İlçem, şehrim ve ülkemin ikbal ve istikbali için; hemşerilerimin ve milletimizin refahı için çalıştım. Bugün; AK Parti Menderes İlçe Başkanlığı'na layık görülmüş olmak; sorumluluklarımı artırmakla birlikte hizmet etme heyecanımı da körükleyen büyük bir bahtiyarlıktır.


Bizler için makam ve mevki yoktur, 'millete hizmet yolu' vardır. Bu yolu benim için genişleten ve partimin ilçemdeki temsilcisi olmayı şahsıma layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a; İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli'ye ve parti büyüklerime; bana inanan ve destek veren herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Bu görevi; alnım açık, başım dik ve gece gündüz çalışarak yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Allah utandırmasın, yolumuz açık olsun...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beklenen, atama., İLÇE, Başkanı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı