BİKİNİ GİYEN HEMŞİRE KENDİNİ BÖYLE SAVUNDU
Haber
20 Mayıs 2020 - Çarşamba 10:46
 
BİKİNİ GİYEN HEMŞİRE KENDİNİ BÖYLE SAVUNDU
Dünya Haberi
BİKİNİ GİYEN HEMŞİRE KENDİNİ BÖYLE SAVUNDU

Rusya’nın Tula kentinde bir hemşire, bikini ve şeffaf koruyucu kıyafet giyerek hastaları tedavi etmesi olay oldu. Özel koruyucu giysi giymeyerek hem hastaların hem de kendisinin sağlığını risk ettiği için” hemşireye uyarı cezası verildi. Hemşire ise uzun süre sıcak hava şartlarında çalışmaktan bunaldığı için bikini giydiğini söyleyerek özür diledi.


Rusya’nın Tula kentinde, Bölge Hastanesi’nde görevli ve ismi açıklanmayan, bikini üzerine şeffaf koruyucu kıyafet giyerek hastaları tedavi eden hemşireye soruşturma başlatıldı. Ülkede tepkilere neden olayın önceki gün yaşandığı ifade edildi. Koronavirüs salgını hastalarının da tedavi gördüğü enfeksiyon hastanesinde yaşanan olayın ardından, özel koruyucu giysi giymeyerek hem hastaların hem de kendisinin sağlığını risk ettiği için” hemşireye uyarı cezası verildi.


HEMŞİREDEN "HAVA ÇOK SICAK" SAVUNMASI


Hastanede giyim kurallarına uyulmasının daha sıkı kontrol edileceği açıklandı. İsmi açıklanmayan hemşire ise, çok zor şartlar altında çalıştıklarını, özel giysiyle uzun süre sıcak hava şartlarında çalışmaktan bunaldığı için bikini giydiğini söyleyerek özür diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİKİNİ, GİYEN, HEMŞİRE, KENDİNİ, BÖYLE, SAVUNDU,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BİKİNİ GİYEN HEMŞİRE KENDİNİ BÖYLE SAVUNDU
Yorumlar
Haber Yazılımı