Haber Detayı
10 Aralık 2019 - Salı 10:28
 
BÖYLE ATAMA BUGÜNE KADAR GÖRÜLMEDİ
Siyaset Haberi
BÖYLE ATAMA BUGÜNE KADAR GÖRÜLMEDİ

Trabzon Karayolları 10.Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş,’un Karayolları Genel Müdür Yardımcılığına atanması sonrası Yeni Bölge Müdürlüğüne Bursa’dan Mehmet Aşık atandı.  


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararnamesiyle Trabzon Bölge Müdürlüğünden Karayolları Genel Müdür Yardımcılığına atanan Selahattin Bayramçavuş’un yerine bugüne kadar emsali görülmemiş bir atama gerçekleştirildi. Bursa Bölge Müdürlüğünden Trabzon Bölge Müdürlüğüne atanan Mehmet Aşık Trabzonlu bir bürokrat. Mehmet Aşık’ın Bölge Müdürlüğüne atanması gayet normal fakat atanma şekli bugüne kadar Türkiye’de hiç duyulmamış bir uygulama ile gerçekleşti. 


Trabzonlu imzaları 


Mehmet Aşık’ı Bölge Müdürlüğüne teklif eden Karayolları Genel Müdürü KTÜ Mezunu Trabzonlu Abdulkadir Uraloğlu, Uygun gören yine bir Trabzonlu KTÜ Mezunu eski Karayolcu Ulaştırma Bakanı Yardımcısı Enver İskurt, Onaylayan M.Cahit Turhan Ulaştırma Bakanı ve KTÜ mezunu Trabzonlu. Üç imza ile Karayolları Bölge Müdürlüğüne atanan isim yine bir Trabzonlu Mehmet Aşık.  


Trabzonlu Bürokratların tapulu malı olan Karayollarına ne zaman başka bir ilden bürokrat ataması yapılacak merakla bekleniyor. 

Kaynak: () - İsmet KÖSOĞLU Editör:
Etiketler: BÖYLE, ATAMA, BUGÜNE, KADAR, GÖRÜLMEDİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BÖYLE ATAMA BUGÜNE KADAR GÖRÜLMEDİ
BÖYLE ATAMA BUGÜNE KADAR GÖRÜLMEDİ
Yorumlar
Haber Yazılımı