Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 15:16 Bu haber 517 kez okundu
 
Bu yol Rize’yi iç kesimlere bağlayacak önemli bir arter olacak
Diğer Haberi
Bu yol  Rize’yi iç kesimlere bağlayacak önemli bir arter olacak

METİN, ŞEHRİN BÜTÜN KESİMLERİYLE BİR ARAYA GELİYOR 

AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Rahmi Metin, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, esnaflar, eğitim kurumları ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. 

Şehirde bütün kesimlerle bir araya gelen, sorun ve talepleri dinleyen Metin, yönetim anlayışlarının temelinde ortak karar almanın olduğu söyledi. 

Şehirde bulunan bütün kesimlerin görüş ve önerilerinin kendileri için göz ardı edilemez olduğunun altını çizen Metin,  İl Genel Meclisi Başkanlığı yaptığı süre içerisinde bunu uyguladıklarına işaret etti.

 

Ziraat Odası, Muhtarlar Derneği, Gençlik Merkezi, Belediye Temizlik Şantiyesi, İnşaat Mühendisleri Odası, Müsiad ve Tümsiad’ı ziyaret eden Metin, birlikte yönetim ve gönül belediyeciliği anlayışından taviz vermeyeceklerini vurguladı. 

Rize-Pehlivantaşı-Kalkandere yolu şantiyesini de ziyaret eden Metin, bu yolun Rize’yi iç kesimlere bağlayacak önemli bir arter olacağını belirtti.

 

Mahalle ziyaretlerine de devam eden Metin, Pehlivantaşı’nda mahalle muhtarı ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, yol, , Rize’yi, iç, kesimlere, bağlayacak, önemli, bir, arter, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı