Haber Detayı
04 Haziran 2014 - Çarşamba 21:51
 
ÇAYDOSK Projelerini Başarıyla Tamamladı
Diğer Haberi
ÇAYDOSK Projelerini Başarıyla Tamamladı

ÇAYDOSK PROJESİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

Çayeli Doğa Sporları Kulübü (ÇAYDOSK) tarafından hazırlanan, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2013 yılı Gençlik Projeleri Destekleme Programı tarafından kabul edilen “Çayeli Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi” projesinin sonuç dosyaları ve raporu Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tam not ile onaylandı.

2013 yılı Eylül ayında projeye başlayan Çayeli Doğa Sporları Kulübü 2014 yılı Şubat ayı sonuna kadar projeyi uyguladı. Projede 9 adet kurs, 7 adet seminer, 3 adet şehir dışı gezisi, 3 adet sergi, 3 adet sertifika töreni, açılış ve kapanış sunumları ve daha bir çok faaliyet yer aldı. Gençlik ve Spor Bakanlığında Proje Uzmanı olarak görev yapan Bülent ÇELİK projeyi denetlemesi sırasında yaptığı konuşmada, Türkiye genelinde 2013 yılı içerisinde uygulanan projeler arasında ÇAYDOSK’un projesinin çok başarılı bir şekilde yürütüldüğünü ifade etti. Yaptığı incelemede Proje bütçesinin bile üzerine çıkılarak yapılan harcamalarla bu denli bir proje uygulayan ÇAYDOSK’u takdir ettiğini belirtti.

Projenin bitmesine rağmen gençlik merkezi, gençlerin ödev, çıktı, internet gibi ihtiyaçları doğrultusunda ve çeşitli sunumlarla halen Çayeli’ne hizmete devam etmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYDOSK, Projelerini, Başarıyla, Tamamladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı