Haber Detayı
03 Ekim 2013 - Perşembe 17:23
 
Çayeli’nde Camiler ve Din Görevlileri Haftası
Diğer Haberi
Çayeli’nde Camiler ve Din Görevlileri Haftası

Çayeli’nde Camiler ve Din Görevlileri Haftası

Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır Camiler ve Din Görevlileri haftası etkinlikleri kapsamında Çayeli Müftülüğüne bağlı Kur’an Kursların görev yapan öğreticilerle bir araya geldi.

Çayeli Hizmetiçi Eğitim Merkezinde gerçekleşen programa Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır, Başkan Yardımcısı Mustafa Baltacı, Çayeli Müftülüğü Müdürü Nizamettin Yıldız, Diyanet Sen Çayeli Temsilcisi Yusuf Ziya Suiçmez, Ak Parti Çayeli Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yılancı ve Çayeli Müftülüğüne bağlı Kur’an Kursların görev yapan bayan öğreticiler katıldı.

Bayan öğreticilere hitaben mini bir konuşma yapan Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır, Çayeli Müftülüğüne bağlı görev yapan öğreticilere çok iş düştüğünü ve yapacakları her türlü faaliyete bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Çayeli Belediyesi olarak her zaman destek vereceklerini ifade etti.

Çayeli Müftülüğü Müdürü Nizamettin Yıldız yaptığı konuşmada bayan öğreticilerin yaptıkları çalışmalardan teşekkür ederek Pazartesi günü Çayeli saat 11.00’da Merkez Eski Cami’de yapılacak olan programa bayan erkek ayrımı yapmadan herkesi davet etti.

Programın sonunda Müftülük faaliyetlerine desteklerinden dolayı Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır’a, Belediye İmam’ı ve Bem-Bir-Sen İşyeri Temsilcisi Metin Okutan’a ve Diyanet Sen Çayeli temsilcisi Yusuf Ziya Suiçmez hediyeler takdim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayeli’nde, Camiler, ve, Din, Görevlileri, Haftası,
Yorumlar
Haber Yazılımı