Haber Detayı
04 Haziran 2014 - Çarşamba 22:06
 
Cenaze Namazında Sevenleri Yalnız Bırakmadı
Diğer Haberi
Cenaze Namazında Sevenleri Yalnız Bırakmadı

Şevket Yardımcı İçin İstanbul`da Cenaze Namazı Kılındı

Rize ve ülkemizin hayırsever, başarılı iş adamlarından değerli büyüğümüz Şevket Yardımcı amcamızı yapımında katkıları olduğu Tuzla Mercan Camiinde ailesi, akrabaları, hemşehri ve komşuları ile başta denizcilik camiasından olmak üzere iş ve spor dünyasından kalabalık bir cemaatle ebediyete uğurladık.

Çok geniş bir katılım oldu. Oğulları Savunma Bakan Yardımcısı Hasan Kemal Yardımcı, TFF Başkan Vekili Servet Yardımcı ile Yardımcı Denizlik Grubunda işleri yürüten diğer çocukları Şaban, Hüseyin ve Yasemin Yardımcı cami girişinde taziyeleri kabul etti.

Tuzla Müftüsünün kıldırdığı cenaze namazına katılanlar arasında Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Fatih Terim, Başbakan Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan, İstanbul Milletvekili Durmuş Ali Torlak, Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, Prof. Dr. Emin Gürses, Hüseyin Atılgan, Hakkı Kalkavan, Orhan Keçeli, İshak Koçoğlu, Abdullah Avcı, Şansal Büyüka, Yaşar Elmas, İsmail Demirci, Mehmet Ali Karaca, Bekir Mete, Burak Bakır, Aykut Ferah, Koray Deniz, Süleyman Usta, Recep Beroğlu, Şafak Karakaya, Ahmet Ali İstif, Hüseyin Hemşinlioğlu, Sadık Razıoğlu, Vural Karamahmut, Hilmi Hüseyinoğlu, Köksal Mataracı, Tuncay Mataracı, Ahmet Kabil, Vedat Kabil, Halit Dumankaya, Rıdvan Dilmen, Ali Kemal Kopuz, Musa Engin, Adnan Torlak, Yaşar Ahmet Sarı, Halük Eyüpoğlu, Mustafa Eyüpoğlu, Hüseyin Buyurucu ve Hüseyin Yangın ’da vardı.

RİMER Kurucu Üyeleri olan Şaban ve Yasemin Yardımcı’nın babaları merhum Şevket Yardımcı amcamızın Mercan Camiindeki cenaze namazına RİMER Kurucu Üyeleri Recep Ali Aksoylu, Selahattin Bakır, Yunus Can, Bülent Koç, Şaban Sarı, Ergün Kolçak, Hızır İlyas Şehirli, Mücahit Yıldız, Merve Koçoğlu, Naci Selimoğlu, İsmail Bakır, Murat Gümüş, Hakan Tüfekçi, Hüseyin Karaahmetoğlu, Ertuğrul Çakmakçı, İsmail Coşkun, Süleyman Memişoğlu, Mustafa Buyurucu, İhsan Yılmaz, Fikret Mataracı, Hakkı Karaca ve Hasan Vezir’de katıldı.    

Cenazede hep yaptığı hayırlar, evlatları tarafından hayırların devam edeceği, evlatlarının misyonunu devam ettirdiği dile getirildi.

(Haber-Foto:Recep Ali Aksoylu)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cenaze, Namazında, Sevenleri, Yalnız, Bırakmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı