Haber Detayı
06 Haziran 2014 - Cuma 12:02
 
Dünya Çevre Gününde Ödüller Sahiplerini Buldu
Diğer Haberi
Dünya Çevre Gününde Ödüller Sahiplerini Buldu

5 Haziran Dünya Çevre Günü Etkinleri çerçevesinde 05/06/2014 tarihinde Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafında koordine edilen programa uygun olarak Valilik Makamına ziyaret düzenlemiş Vakıflar İlköğretim Okulunda Çevre konulu sunum gerçekleştirilmiş ve düzenlenen Şiir, Resim ve Kompozisyon dallarında dereceye giren öğrencilere hediyeleri takdim edilmiştir. Ayrıca öğrencilere Fidan dağıtımı yapılmıştır.

5 Haziran 2014 Dünya Çevre günü nedeni ile İlimiz genelindeki İlkokullarda Resim, Ortaokullarda Şiir ve Liselerde Kompozisyon dalında Çevre konulu yarışmalar düzenlemiş olup yarışmalarda dereceye giren 1.lere TABLET BİLGİSAYAR, 2.lere BİSİKLET ve 3.lere FOTOĞRAF MAKİNASI Vakıflar İlkokulunda düzenlenen ödül töreni ile verildi.

Program dahilinde ÇEKOM'da çocuklara Çevre konulu sunum gösterilmiş ve bütün çocuklara çevre günü temalı tişört dağıtılmıştır.

Düzenlenen etkinliğr Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan BEBEK , Milli Eğitim Müdürü Sebahattin AKGÜL , Vakıflar İlköğretim Okul Müdürü İhsan ÇELİK ve Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Müdür yardımcıları, Şube Müdürleri ve değ personel katıldılar.

..

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dünya, Çevre, Gününde, Ödüller, Sahiplerini, Buldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı