Esnaf Ziyareti ve Devem Eden Projeleri İncelediler
Haber
27 Ağustos 2019 - Salı 12:04
 
Esnaf Ziyareti ve Devem Eden Projeleri İncelediler
Rize Haberi
Esnaf Ziyareti ve Devem Eden Projeleri İncelediler

Esnaf Ziyareti ve Devem Eden Projeleri İncelediler 


AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin Rize Merkezde Esnaf ziyareti yaparak devam eden projelerde incelemelerde bulundu. 


Milletvekili Muhammed Avcı, İl Başkanı İshak Alim ve Belediye Başkanı Rahmi Metin ilk olarak ÇAYKUR’un yeni çay satış mağazasını ziyaret etti.  Genel müdür vekili Yusuf Ziya Alim’den mağaza hakkında bilgiler aldılar. Ardından Paşakuyu  deresi ıslah çalışmalarını yerinde incelediler. Rize merkez de esnaf ziyareti gerçekleştirerek sorunları ve talepleri dinlediler. 


Ziyaretlerine devam eden Milletvekili Avcı, İl Başkanı Alim ve Belediye Başkanı Metin Karayolları Bölge müdürü Selahattin Bayramçavuş’la  birlikte Güney çevre yolunun Atmeydanı -Dağbaşı bağlantı noktasını inceledi. Vatandaşlarla sohbet ederek buradaki sorunun çözüme kavuştuğunu imalatında en kısa zamanda biteceğini ifade ettiler. Güney çevre yolundaki incelemelerine devam ederek Ekmekçiler Mahallesi bağlantısı ve Güney çevre yolu ile tophane mahallesi bağlantısını sağlayacak Canavar düdüğü bağlantı noktalarında incelemelerde bulundular. 


Milletvekili Avcı, İl Başkanı Alim ve Belediye Başkan Metin, son olarak Yeni Orta cami altında yer alan kadınlar pazarını ziyaret ederek esnafı dinledi. 


Ziyaretlerde Ak Parti Merkez ilçe başkanı Fatih Mehmet Köse’de kendilerine eşlik etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Esnaf, Ziyareti, ve, Devem, Eden, Projeleri, İncelediler, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı