Haber Detayı
24 Eylül 2013 - Salı 12:21
 
Fatih Terim Sorunu 24 veya 48 Saat içinde Çözülecek
Diğer Haberi
Fatih Terim Sorunu 24 veya 48 Saat içinde Çözülecek

Ünal Aysal: Melo saygısızlık yapmadı

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Odeabank'la yapılan sponsorluk anlaşması için düzenlenen törende olaylı derbiye ilişkin açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktör Fatih Terim'in sözleşme konusuna ve derbi maçta çıkan olaylara değinen Ünal Aysal, şunları söyledi:

"Fatih Hocamızın Milli Takım'ı çalıştırmasıyla birlikte kontrat meselesi basında alevlendi. Bu işler nasıl gelişti, nereden nereye geldi size bilgi verilecek ama o gün bugün değil. Ortada bir sorun olmasa dahi bu sürekli konuşulduğu zaman sorun haline gelir. Galatasaray'ın ve Fatih Terim'in düzgün çalışabilmesi için bir karar alınmalıdır. Bu, 24 veya 48 saat içinde çözülecek bir durumdur. Hocamızla oturup konuşacağız, karar vereceğiz. Şunu çok açık söylemek gerek, bugüne kadar hiçbir teknik direktörle görüşmemiz olmadı. Benim kimseye kırılma gibi bir lüksüm olamaz, üzerimde Galatasaray gibi bir mesuliyet var. Nerede aksama varsa, tamir etmek gerekir. Kimseyi suçlamıyorum. Herkesin çalışma sistemi vardır. Şu anda öyle bir durum yok ama gerekirse, Türkiye'den veya Türkiye dışından Galatasaray'ı çalıştıracak profesyonelleri buluruz. İki sene daha sözleşme uzatmak istedik. Antalya maçından sonra Terim bunu kabul etmedi. "1'er 1'er uzatıyorduk, ne oldu?" dedi. Biz de saygı duyduk.

'Oyuncularım saygısızlık yapmaz'

Klasik bir kırmızı kart olayı gördüm. Sahadan çıkarken gayet tabii o adrenalin nedeniyle normal karşılanmalı. Melo'nun yaptığı harekette bence bir saygısızlık yok, benim oyuncularım saygısızlık yapmadı, yapmazlar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fatih, Terim, Sorunu, 24, veya, 48, Saat, içinde, Çözülecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı