Haber Detayı
10 Haziran 2014 - Salı 11:51
 
Fransa'da Marketlerde Çay Denetimi Yaptı
Diğer Haberi
Fransa'da Marketlerde Çay Denetimi Yaptı

SÜTLÜOĞLU’NDAN FRANSA MARKETLERİNDE ÇAY DENETİMİ

Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Monde Selection kalite enstitüsü tarafından düzenlenen ve Çaykur’un 9 ürünün uluslararası kalite ödülü aldığı Fransa’nın Bordeaux kentinde marketleri gezdi, Çaykur ürünlerini denetledi.

Dünya pazarlarında tanıtımı için ulusal ve uluslar arası fuarlarda yerini alan ve her geçen gün uluslar arası bilinirliği artan Çaykur, son olarak Monde Selection kalite enstitüsü tarafından düzenlenen ve Çaykur’un 9 ürünün uluslararası kalite ödülü aldığı Fransa’nın Bordeaux kentinde kendini gösterdi. Uluslar arası kalite ödülünü çay pazarında sadece Çaykur’un aldığı ödül törenine katılan Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, bir yandan gittiği ülkelerdeki marketleri gezerek çay ve Çaykur reyonlarını denetliyor.

GÖRÜNTÜ ALDI

Fransa’nın Bordeaux kentinde Çaykur Pazarlama Dairesi Marka ve Tasarım Şube Müdürü Miraç Mollamehmetoğlu ilebirlikte bir markete giren Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, reyonları denetledi, Çaykur ürünlerinin raflardaki fotoğraflarını çekti. Çaykur’un dünya çapında 9 ürünün kalite ödülü almasının önemli olduğunu ifade eden Sütlüoğlu, Çaykur çayının Avrupa ülkelerinin marketlerinde yerini almaya başladığını ifade etti.Sütlüoğlu, “Çaykur çayımızı yeni yeni dünyaya tanıtmaya başladık. Bizimle bağlantı kurmak isteyenlerin sayısı artıyor. İhracatımızda her yıl istikrarlı bir şekilde büyüyor. Bu çalışmalarımızı sabırla ve uzun vadeli sürdürmemiz lazım. Bu tür ödüller kalite imajı açısından çok önemli. Malınızın kaliteli olduğuna dair bir kanaat yoksa satamıyorsunuz. Bunun yanında tanıtım çalışmalarını sürdürmemiz lazım."

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Fransa'da, Marketlerde, Çay, Denetimi, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı