Haber Detayı
02 Haziran 2014 - Pazartesi 16:06
 
"Gençler Çayda Buluşuyor" Gençleri Çayeli’nde VİDEO
Diğer Haberi

"Gençler Çayda Buluşuyor" Gençleri Çayeli’ndeydi

Rize Gençlik Merkezi Gençlik Kulübü Derneği tarafından yapılan 'Gençler Çayda Buluşuyor' projesi kapsamında Doğu ve Güneydoğu şehirlerinden Rize'ye gelen gençler Çayeli Belediyesince Çayeli’nde ağırlandılar.

Çayeli Belediyesi adına Çayeli Gençlik Derneği Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Vatan Karakaş tarafından ağırlanan misafir gençlere dünyaca meşhur Çayeli Kuru fasulyesi ikram edildi. Ayrıca Doğal Yaşam Müzesini gezen öğrenciler kendilerine gösterilen ilgiye teşekkür ettiler.

Proje Koordinatörü Esra Alemdaroğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; Rize Gençlik merkezi gençlik kulübü derneği olarak Avrupa Birliği Ulusal Ajans Gençlik girişimleri kapsamında “Gençler Çayda Buluşuyor” adına bir proje gerçekleştirdik. Çayda buluşma faaliyetimizin yanı sıra ilimizin yerel değerlerini katılımcı arkadaşlarımıza göstermeye çalıştık. Özellikle Şanlıurfa, Mardin, Gaziantep ve Kars gibi illerden gelen arkadaşlarımız var bunun yanı sıra Rize’de okuyup ta ilimizi tanımayan arkadaşlarımıza tanıttık. Bu kapsamda Çayeli’ni de ziyaret ettik. Özellikle bizleri misafir eden Çayeli Belediye Başkanımız Dr. Atilla Esmen’e ve meclis üyesi vatan Karakaş’a teşekkür ediyoruz. Şu an da Çayeli Doğal Yaşam müzesindeyiz. Rize’mizin hepsini gösteremedik. Burada kısa bir özet yapmaya çalıştık. Gösterilen ilgiye tekrar teşekkür ediyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: "Gençler, Çayda, Buluşuyor", Gençleri, Çayeli’nde, VİDEO,
Yorumlar
Haber Yazılımı