Haber Detayı
09 Ekim 2013 - Çarşamba 10:36
 
Genel Müdürün En Mutlu Günü
Diğer Haberi
Genel Müdürün En Mutlu Günü

Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’nun Mutlu Günü

Çaykur Genel Müdürü ve Çevre Eski Bakanı İmdat Sütlüoğlu’nun oğlu Muhammed Şamil Sütlüoğlu, Ankara Kocatepe Nikah Salonu’nda düzenlenen tören ile dünya evine girdi.

Çaykur Genel Müdürü ve Çevre Eski Bakanı İmdat Sütlüoğlu’nun oğlu Muhammed Şamil Sütlüoğlu, Gaye Günaydın ile yeni bir hayata adım attı. Ankara Kocatepe Nikah Salonu’nda yapılan tören birçok önemli isim de bir araya getirdi. Törene, Eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Eski Tarım Bakanı Sami Güçlü, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Bakan Yardımcıları, Müsteşar, Müsteşar Yardımcıları davetli olarak katıldı.

Katılan tüm bakanların şahitlik yaptığı Muhammed Şamil Sütlüoğlu ve Gaye Günaydın çiftinin nikahını Sincan Belediye Başkanı Mustafa Tuna kıydı.

Çiftin düğün merasimi 13 Ekim Pazar günü Rize’de gerçekleşecek. İmdat Sütlüoğlu’un geçtiğimiz Nisan ayında da diğer oğlu Bayram Ali Sütlüoğlu dünya evine girmişti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Genel, Müdürün, En, Mutlu, Günü,
Yorumlar
Haber Yazılımı