Haber Detayı
01 Mayıs 2019 - Çarşamba 21:49
 
Hadise çılgına döndü! Sebebi ise...
Magazin Haberi
Hadise çılgına döndü! Sebebi ise...

Son günlerde Hadise'nin hakkında yapılan aşk haberleri çıldırttı. Son olarak Erhan Çelik'le aşk yaşadığı konuşulan Hadise, sosyal medya hesabından iddialara sert çıktı. Hadise, "Haberler, bana ve tüm sevdiklerime yapılmış bir hakarettir" açıklamasını yaptı.


Son günlerde adı Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer'le anılan şarkıcı Hadise'nin, Gülben Ergen'in eski eşi Erhan Çelik'le aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabı İnstagram'dan iddiaları sert bir dille yalanladı.

Arka arkaya çıkan bu haberlerin öznesi haline getirilmiş olmam bana ve tüm sevenlerime yapılmış bir saygısızlık ve hakarettir. Bir kadın olarak yaşadığım her ilişkinin arkasında durma gücüne sahibim ve bu bana her zaman gurur verdi.

Güzel şarkıcı hakkında çıkan aşk iddialarını sert bir şekilde yalanladı. Hadise, " Son iki gündür hakkımda çıkan haberlerle ilgili olarak belirtmek isterim ki;

İddiaları sert bir dille yalanladı: Her iki haber de sadece kamuoyunu lüzumsuz yere meşgul etmeyi amaçlayan gerçek dışı iddialardır. 

Şunu bilmenizi samimiyetle isterim ki; hayatıma girecek kişi tüm sevenlerimin de karşısına gururla çıkaracağım kişi olacaktır" diyerek iddialara son noktayı koydu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hadise, çılgına, döndü!, Sebebi, ise...,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Hadise çılgına döndü! Sebebi ise...
Yorumlar
Haber Yazılımı