Haber Detayı
02 Ekim 2013 - Çarşamba 12:14
 
İl Müdürünün Süpriz Misafirleri Vardı
Diğer Haberi
İl Müdürünün Süpriz Misafirleri Vardı

Evrensel Hafızlar Derneği Rize Şubesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Pehlivan’ı makamında ziyaret etti.

Evrensel Hafızlar Derneği Rize Şubesi Başkanı Ali Kalender ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Pehlivan’ı makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları ile ilgili bilgili verdi.

Gençliğin sorunları üzerine fikir alış verişinde bulunulan görüşmede Başkan Kalender, planladıkları faaliyet ve programları Müdür Halil Pehlivan ile paylaştı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Pehlivan, gençlikle ilgili yapılacak çalışmalardan memnuniyet duyacaklarını ve katkı sunacaklarını ifade etti.

Görüşme sonrası bir açıklama yapan Evrensel Hafızlar Derneği Rize Şubesi Başkanı Ali Kalender “Sayın müdürümüzle faydalı bir görüşme yaptık. Kendilerine amacımızı ve yaptığımız çalışmaları içeren bir dosya sunduk, planladığımız programları kendileri ile paylaştık. Ziyaretimizden ve çalışmalarımızdan ziyadesi ile memnun olduklarını belirttiler” dedi.

Derneklerinin çok yönlü çalışmalar yaptığını belirten Ali Kalender, amaçlarının “Kur’an-ı Kerimi öğrenen, öğreten, muhtevasına vakıf olmaya çalışan ve bu uğurda hizmet verenlere her türlü katkıda bulunmak, bu amaçla faaliyet gösteren kişi, kurum ve kuruluşların sorunlarına çözümler üretmek ve stratejiler geliştirmek” olduğunu belirtti.

Manevi, milli ve ahlaki değerlere sahip nesillerin varlığı ile Türkiye ve Müslümanların güçlenebileceğine dikkat çeken Kalender, “Milli, manevi, ahlaki ve evrensel değerlere sahip, ruhsal ve bedensel yönden sağlıklı, üstün vasıflı, örnek nesiller yetiştirilmesine katkı sağlamak amacımızın temelini oluşturur. Ancak böyle bir nesille ülkemiz ve Müslümanlar güçlenebilir ve dünya yaşanabilir bir dünya olabilir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, Müdürünün, Süpriz, Misafirleri, Vardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı