İLK KEZ KONUŞTU. K,M HAİN KİM BÖLÜCÜ...
Haber
09 Ağustos 2020 - Pazar 14:18
 
İLK KEZ KONUŞTU. K,M HAİN KİM BÖLÜCÜ...
Siyaset Haberi
İLK KEZ KONUŞTU.  K,M HAİN KİM BÖLÜCÜ...

Yeni parti kuracak' iddialarına Muharrem İnce'den yanıt geldi. CNN Türk'ten Fulya Öztürk'e konuşan İnce, 'Pek çok bir sürü iftiralar var. Önümüzdeki hafta her şeyi açıklayacağım. Kim hain kim bölücü herkes açıklamamda görecek' dedi.

 


Günlerdir yeni parti kuracağı iddiaları ile ilgili ilk kez konuşan  CHP eski milletvekili Muharrem İnce, önümüzdeki hafta açıklama yapacağını duyurdu. CNN Türk'ten Fulya Öztürk'e konuşan İnce, 'Pek çok bir sürü iftiralar var. Önümüzdeki hafta her şeyi açıklayacağım. Kim hain kim bölücü herkes açıklamamda görecek' dedi.


İnce açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Ailemle birlikteyim, burası Ata toprağı zaten bizim için. Sırayla herkes çocuğuna devretmiş. İnşallah bende torunuma devredeceğim.Önümüzdeki hafta Ankara'ya gideceğim. Pek çok bir sürü iftiralar var. Önümüzdeki hafta her şeyi açıklayacağım. Kim hain kim bölücü herkes açıklamamda görecek. Cumhuriyet Halk Partisi'ne küskün değilim. Hepsinden haberim var. Pek çok gerçek pek çok yalan var. Her şeyi önümüzdeki hafta Ankara'da açıklayacağım. Herkes önümüzdeki haftayı beklesin." 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İLK, KEZ, KONUŞTU., , K,M, HAİN, KİM, BÖLÜCÜ...,
Yorumlar
Haber Yazılımı