Haber Detayı
08 Haziran 2014 - Pazar 22:43
 
İlk Ziyaretlerini Kendirli'ye Yaptılar
Diğer Haberi
İlk Ziyaretlerini Kendirli'ye Yaptılar

Vali Yazıcı Ve Emniyet Müdürü Çakıcı’dan Başkan Serdar'a Tebrik Ziyareti

Çiçeği burnunda Rize Valisi Ersin Yazıcı ve Rize Emniyet Müdürü Adem Çakıcı ilk ziyaretlerini Kendirli’ye yaparak Başkan Serdarı Makamında tebrik ettiler.

Bakanlar kurulunun 21 Mayıs 2014 tarihli Valiler Kararnamesi ile Kocaeli Büyük şehir Belediyesi Genel sekreterliğinden Rize Valiliğine atanan Ersin Yazıcı ile, Kırıkkale Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğünden Rize Emniyet müdürlüğüne atanan Adem Çakıcı bugün ilk ziyaretlerini Kendirli Belediyesine yaparak Başkan Alaettin Serdarı makamında tebrik ettiler.

30 Mart seçimlerinde Kendirlinin seçim başarısının konuşulduğu tebrik ziyaretinde, Başbakan Erdoğan'ın Kendirli'ye yapacağı Teşekkür ziyareti'de dile getirildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk göz ağrısı olan ve mutlaka Belediye Başkanlık seçini kazanmasını istediği Kendirli, bilindi gibi 30 Mart Yerel seçimlerinde büyük bir farkla belediye Başkanlığı seçimini Ak Parti Adayı Alaettin Serdar Kazanmıştı.

Başbakan Erdoğan, 21 Marttaki tarihi Rize Mitinginde Ak Partinin Kendirli'de seçimi kazanması halinde Rize’ye geleceği ilk ziyaretinde Kendirli'ye teşekkür ziyaretinde bulunacağını söylemişti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 12-13-14-15 Haziran tarihleri arasında yerel seçimlerde Türkiye birincisi olan Rize,Trabzon ve Artvin İllerini kapsayan teşekkür ziyaretleri için Perşembe Günü Rize’ye gelmesi bekleniyor. Resmi olmamakla birlikte Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Cuma Günü Kendirli’ye gidip teşekkür ziyaretinde bulunması bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlk, Ziyaretlerini, Kendirli'ye, Yaptılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı