Haber Detayı
14 Haziran 2014 - Cumartesi 15:08
 
İşte Terörün Türkiye Devletine Maliyeti
Diğer Haberi
İşte Terörün Türkiye Devletine Maliyeti

İŞTE TERÖRÜN TÜRKİYE DEVLETİNE MALİYETİ!.. 

Bilimsel bir yolla benim cennet ülkem Türkiye'me terörün zararının en iyimser rakamla 300 milyar doları aştığı  korkunç rakamla açıklandı, ya 17-25 Aralık lawrens ruhlu paralel darbe ile 400 milyar doları aşkın zararımızla halen ayakta isek, demek ki Rabbim bizi özel korumasına almış dostlarım!.……………………………………

Demokratik açılım projesinin güçlü ve büyük bir Türkiye için önemli bir aşama olduğunu belirten yetkililer, "Terör sorununun tamamen bitmesiyle birlikte Türkiye'nin ekonomik çehresi değişecek. Türkiye'nin genelinde bir refah dönemine girilecek."  

"Terörün Türkiye'ye faiz hesabını da yaptığımız zaman en az:

 300 milyar doları aşkın  bir maliyeti olmuştur. Böyle bir rakamla herhalde:

- 9-10 tane GAP,

-75 tana Atatürk Barajı,

-15 bin tane hastane yapabilirdik." diye konuştu yetkililer. Gerisini sizler düşünün….

Ya şehit olan-ölen ve yaralanan Türk-Kürt-Laz-Çerkez-Gürcü demeden aynı inançlar doğrultusunda, aynı vatanın evlâtları!..(Yıllarca niçin YERİNDE SAY-UYGULADIM MARŞ yaptığımız ortada artık!..)

…………………………………

Türkiye’de fert başına düşen milli gelirin % 70’i’de petrole gidiyorsa, ülkemizin bağımsızlığı için bu kadar para harcayan bir ülke halen ayakta, yatırımlara devam  ise, gerisini sizler düşünün artık!..

 

Enerjinin % 48’i doğalgazla, % 27’si Baraj ve Heslerle, % 25’i Soma Linyit kömürüyle karşılanıp % 52 milli enerjimizle, 301 şehidimizi toprakla buluşturduysak;  hainler boş durmuyorlar değil mi!.. 

Ak Partiye ve onun kaptanı Syn.R.Tayyip Erdoğana ve ekibine niçin saldırıldığını çok daha iyi anlıyorsunuz sanırım herhalde; ama ya gülen gibi CIA+MOSSAD ajanlarına ne demeli!..

 Türkiye’mde bu kanlar akmasaydı, ülkem şu an nerelerde olurdu, ama yine olacak dostlarım; yeter ki DURMAK YOK-YOLA DEVAM kardeşçe ama Tayyip gibi LİDERLE ve DEVLET BAŞKANI ile!..

…………………………………………..

Ülkemizin güçlenmesine, herkesin kardeş olmasına HAYIR vereceklere dikkat ettik, düne kadar içimizden biri bildiklerimiz bunlar ama köstebekler..Lütfen yukarıdaki korkunç giderleri dikkate alarak HAYIR versinler ve takoz olmaya devam etseler bile, Allahın izniyle başaramayacaklaradır!.. 

Ancak KARDEŞLİKLE cennet ülkem Atatürk'ün hedeflediği MUASIR MEDENİYET kalkınmış ülkeler seviyesini yakalayacak, aksi taktirde Allah korusun, 3 dünya ülkesi kalmamız mukadderdir!.. 

Vatanını-milletini-bayrağını ve geleceğini düşünen tüm kardeşlerimizi ellerini vicdanlarına ve vicdanlarını da Hz. Allah’a karşı sorumluluk duygularıyla birleştirip, hasta yatağında olan dostlarını bile sedye ile doğru sandık başına EVET’le taşısınlar dedik ve % 50’yi aşan müthiş bir kenetlenme ve EVET’ler ile bu günlere geldik ki; Cumhurbaşkanlığı seçimi de inşallah % 55’ zaferle sonuçlanacaktır!. 

Bu ortamda Anadolu’da yaşayan tüm onurlu insanlara da yakışan bu olsaydı gerek değil mi!.. 

Son yıllarda yapılan müthiş dev projelerin kaynağı işte yukarıdaki harcamalarda saklı dostlarım!.. 

Bu cennet ülkemde TERÖR son bulduğunda, T.C.Devletini kaptan-ı derya Erdoğan ile Allah’ın izniyle kimse tutamaz ve tutamayacak da, son gelişmeleri lütfen bu mihval üzerine değerlendiriniz!..

 07/06/2014

 Saygılarımla…

Abdulkadir İPEKOĞLU-Em.edb.öğretmeni-Rize

Kaynak: Editör:
Etiketler: İşte, Terörün, Türkiye, Devletine, Maliyeti,
Yorumlar
Haber Yazılımı