Haber Detayı
02 Ekim 2013 - Çarşamba 14:43
 
İstifa Etti. Aynı Gün Yeni Takımı ile Anlaştı VİDEO
Diğer Haberi
İstifa Etti. Aynı Gün Yeni Takımı ile Anlaştı VİDEO

Rize'nin yetiştirdiği spor adamlarından biri olan başarıları ile adından sıkça söz ettiren Taşkın Güngör Gaziosmanpaşa'daki antrönörlük görevinden istifa etti.

RizeninsSesi haber sitesi muhabirinin telefonla görüştüğü Taşkın Güngör 4 maçta 8 puan aldık. Benim rızam olmadan yardımcın görevine son verildi. En zor maçlarımızı oynadığımız sezon başında başarılı bir şekilde devam ederken son Tarsuz maçında seyirciler 1.5 saat  bizlere ağıza alınmayacak küfüler ettiler.Dedikonun kol gezdiği bir ortam yaratıldı. Bu şartlarda burada çalışmam mümkün değildi. Son maçımıza gelen Rizeli sporseverler bile bu küfürler karşısında hayretlerini gizleyemeyerek bu kadar başarılı bir takımın taraftarına bunlar yakışmıyor dediler.  Bu şartlarda kalmanın bir anlamı olmadığına inanarak istifa ettim dedi.

Konu ile ilgili olarak kulüpten de bir yazılı açıklama yapıldı Açıklamada:  Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Taşkın GÜNGÖR İstifasını Yönetim Kurulumuza Bildirerek Görevinden Ayrıldığını Açıklamıştır. Kendisine ve Ekibine Takımımız İçin Göstermiş Oldukları Emeklerden Dolayı Teşekkür Eder Bundan Sonraki Teknik Direktörlük Kariyerlerinde Başarılar Dileriz. Futbol Şubemiz ve Transfer Komitemiz Yeni Teknik Direktör Arayışlarına Başlamış Olup En Kısa Sürede Sonuçlandırmayı Amaçlamaktadır. denildi.

İstifa sonrası Nazillisporla görüşmelere başlayan Taşkın Güngör yeni takımı ile anlaşarak 'Aydın'ın yolunu tuttu. (Haber: www.rizeninsesi.net ÖZEL)
Kaynak: Editör:
Etiketler: İstifa, Etti., Aynı, Gün, Yeni, Takımı, ile, Anlaştı, VİDEO,
Yorumlar
Haber Yazılımı