Haber Detayı
04 Haziran 2014 - Çarşamba 21:12
 
Kalkandere Ak Parti Teşkilatında Nöbet Değişimi
Diğer Haberi
Kalkandere  Ak Parti Teşkilatında Nöbet Değişimi

Kalkandere'den Birlik Mesajı

AK Parti Rize/Kalkandere İlçe başkanı Hasan Ayyıldız ve eski ilçe başkanı Erkut Tüfekçioğlu, AK Parti Kalkandere ilçe binasında bir araya geldi. Eski ve yeni başkan, "Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Kalkandere için birlikte çalışacağız" mesajını verdiler.

AK Parti İl başkan yardımcıları Kalkandere'nin yeni ilçe başkanı Hasan Ayyıldız'ı ilçe binasında ziyaret ederek tebrik etti. AK Parti il başkan yardımcıları; Harun Mertoğlu, Ahmet Dokumacı ve Ali Haydar Er Kalkandere ilçesine giderek burada başkan yeni başkan Hasan Ayyıldız, eski Erkut Tüfekçioğlu ve çok sayıda teşkilat mensubu ile bir araya geldi.

Teşkilat başkanı Harun Mertoğlu burada yaptığı açıklamada Kalkandere ilçesinde bir nöbet değişimi olduğunu belirterek, "Kalkandere'de bir nöbet değişimi olmuştur. Bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı Kalkandere eski ilçe başkanımız Erkut Tüfekçioğlu'na teşekkür ederim. Kalkandere yeni ilçe başkanımız Hasan Ayyıldız'a da yeni görevinde başarılar diliyorum." Dedi

AK Parti Kalkandere İlçe başkanı Hasan Ayyıldız ve eski başkan Erkut Tüfekçioğlu ise bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Kalkandere için hep birlikte el ele vererek çalışacaklarını söylediler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kalkandere, , Ak, Parti, Teşkilatında, Nöbet, Değişimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı