Haber Detayı
09 Haziran 2014 - Pazartesi 12:22
 
Kendirli Belediyesi Araç Parkını Güçlendiriyor
Diğer Haberi
Kendirli Belediyesi Araç Parkını Güçlendiriyor

Kendirli Belediyesi Araç Parkını Güçlendiriyor

Rize’in Kendirli Beldesi Belediye Başkanı Alaattin Serdar, Kendirli Belediyesi araç parkının her geçen gün yenilenen araçları ile zenginleştirildiğini açıkladı.

30 Mart seçimlerinin hemen sonrasında kollarını sıvayan Kendirli Belediye Başkanı Alaattin Serdar, yapılacak olan hizmetlerde kullanmak üzere belediye araç parkına ağır tonajlı bir kamyon, itfaiye aracı, arazi aracı, cenaze aracı ve hizmet aracı dahil etti.

Araç parkına kazandırılan yeni iş makinelerinin beldeye hayırlı olmasını dileyen Kendirli Belediye Başkanı Alaattin Serdar, “Vatandaşlara hizmetlerin daha etkin ve hızlı bir şekilde sunulması için modern çağın gerektirdiği gibi bir araç zenginliğine sahip olma amacındayız. Göreve geldiğimizin hemen ardından eksikleri tespit ederek hizmet etmek için aciliyet taşıyan araçları araç parkımıza dahil ettik. Bunlar 1 ağır tonajlı kamyon, 1 itfaiye aracı, 1 cenaze aracı 1 arazi aracı ve 1 hizmet aracıdır. Belediyemizin eksiklerini ilerleyen günlerde de gidermeye devam edip, araç parkımızı daha da güçlendireceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kendirli, Belediyesi, Araç, Parkını, Güçlendiriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı