Haber Detayı
09 Haziran 2014 - Pazartesi 18:19
 
Lice'de Hain Eylem ve işbirlikçileri
Diğer Haberi
Lice'de Hain Eylem ve işbirlikçileri

30.Mart Yerel Seçimleri öncesi Türk Halkını kandırmak için direklerden indirilen Türk Bayraklarına sözde kitleleri ile sahip çıkan ve şanlı Ay Yıldızımızı tekrar göndere  çeker görünen İmralı canisinin yol arkadaşı AKP İktidarının gerçek yüzü dün Lice’de bir kez daha ortaya çıkmıştır.

Diyarbakır'ın Lice İlçesinde bulunan 2.Hava Kuvveti Komutanlığında asılı bulunan Türk Bayrağı Askeri Bölgenin içerisine giren eli kanlı PKK’lı teröristler tarafından güvenlik güçlerimizin ve üste bulunan askerlerin gözlerinin önünde gönderden indirilmiştir.

Ay yıldızlı Bayrağımız, asil Türk Milletinin varlığının ve bağımsızlığının sembolü, şanlı tarihinin ve şehitlerin hatırasıdır. Bayrağın değeri yapıldığı kumaşla değil, göklerde ki şanlı dalgalanması için ödenen bedellerle ölçülür. Bizim Bayrağımız dışında dünyada hiçbir bayrak rengini uğruna dökülen şehit kanlarından almamıştır. Kahraman Atalarımız, kırk asırdır şanla şerefle Çin Setinden Viyana Önlerine, Cezayir Çöllerinden Rus Steplerine, Yemen Ellerinden Şam-ı Şerife, Kudüs’e, İskenderiye’ye  kadar dalgalandırılan bayrağımız yere düşmesin diye Çanakkale’de, Sakarya’da, Dumlupınar’da canlarını seve seve vermişlerdir. Diyarbakır’da ise askeri gözetleme kulesi darmadağın edilmiş, güvenlik güçleri kaçışmış ve çapulcular askeri birliğimizin içine kadar zafer işaretleri ile girmişler, ellerini kollarını sallaya sallaya bayrağımızı gönderden indirmişlerdir.  Onlar inlerine dönerken büyük Türk Milletinin yüreğine kan damlamıştır. Tüm bunların tek sebebi ve yaratıcısı AKP Hükümeti ile onun Başbakanının ise gıkı çıkmamaktadır. Al rengini uğruna dökülen sayısız şehidimizin kanından alan, varlığımızın ve bağımsızlığımızın sembolü bayrağımıza yapılan bu alçakça saldırıyı lanetliyor, bu rezilliğe seyirci kalan, Türk Topraklarında bu şekil son saldırıyı Ermeni Hamisi Fransız Askerlerine kanları ile ödeten Sütçü İmamın kemiklerini sızlatan, bunun üstüne bir de soykırımcı Ermenilerden özür dileyen AKP Hükümetini, sebep olan tüm kişi, kurum ve kuruluşları esefle kınıyorum. Ülkücü Hareket var oldukça tüm bu hainlerin ve işbirlikçilerin hayalleri boşa çıkacak, o bayrak göklerden inmeyecektir. 

Ne mutlu Türküm diyene!

 

O. Cem Kazmaz MHP Rize İl Başkanı

Kaynak: Editör:
Etiketler: Lice'de, Hain, Eylem, ve, işbirlikçileri,
Yorumlar
Haber Yazılımı