Haber Detayı
10 Eylül 2013 - Salı 21:39
 
Mesut Özil'in Başını Yakan Güzel Konuştu
Spor Haberi
Mesut Özil'in Başını Yakan Güzel Konuştu

Real Madrid'den Arsenal'e transferinin ardından "Mesut Özil'in başını yakan güzel" iddialarının hedefi olan Venezuelalı model Aida Yespica, sessizliğini bozdu.

"ÇOK MUTLU BİR GECE GEÇİRDİK"

Özil'le bir defaya mahsus çok mutlu bir gece geçirdiklerini belirten Yespica, "Çok eğlendik. Yarı İngilizce, yarı İspanyolca konuşuyorduk. Ancak o geceden sonra bir daha görüşmedik" dedi. Başarılı futbolcunun şu an başka bir kadınla çok mutlu bir ilişkisi olduğunu söyleyen Yespica, "Benim de öyle" dedi.

"BENİM İÇİN ÇILGIN HARCAMALAR YAPMADI"

Mesut Özil'le 2 yıl önce tanıştığını söyleyen Yespica, "İlk olarak Madrid'de bir diskoda buluştuk. Daha sonra Mesut, sadece bir kez Milano'ya geldi. Onun Real Madrid'den ayrılmasıyla bir alakam olamaz. Benim için çılgın harcamalar yaptığı iddialarını da reddediyorum" dedi.

"MİLANO'DAYIM GÖRÜŞELİM DEDİ"

Yespica, Mesut Özil ile yaşadıklarını şöyle anlattı: "Madrid'deki buluşmamızın ardından birbirimize telefon numaralarımızı verdik. Bir gece sürpriz bir şekilde Mesut beni aradı ve, 'Milano'dayım, görüşelim' dedi. Böylece buluştuk ve gizli saklı olmadan şehrin en ünlü mekanlarından birine akşam yemeğine gittik. Üstelik bu mekanın önü her daim fotoğrafçılarla doludur."

"MESUT BENDEN ÇOK KISA"

Başarılı futbolcunun, kendisi için sadece basit bir flört olup olmadığı sorulan güzel model, "Ben bunu sadece 'güzel bir arkadaşlık' olarak tanımlayabilirim. Ayrıca Mesut benden daha genç ve boyu daha kısa. Birbirimizi çok az görmüşken neden ortaya böyle aktüel olmayan ve eski iddiaları ortaya atıyorlar anlamadım" diye sözlerini sürdürdü.

"SEVGİLİM ŞOK OLDU"

Yespica, neden bu tarz dedikoduların içine çekildiğini ise, "Çünkü benim adım prim yapıyor" diye açıkladı. Güzel model, "Düşünün ki, Londra'dan iki gazeteci sevgilimi arayarak, Özil'le benim aramda ilişki olup olmadığını sormuş. Sevgilim şok olmuş bir şekilde bana baktı. 8 aydan beri bir an olsun ayrılmadan, 24 saatin her anını beraber geçiriyoruz. Bu yüzden bu haberler rahatsızlık verici" diye konuştu.

"MESUT BEYEFENDİLİĞİNİ GÖSTERSİN"

Mesut Özil'in numarasını da telefon rehberinden sildiğini ekleyen Yespica, "Mesut'ta da benim numaram yoktur. Çünkü değiştirdim. Bu haberlerle ilgili ondan da bir yalanlama gelmesini bekliyorum. Ancak o zaman beyefendiliğini göstermiş olur" dedi.

MİLYONER SEVGİLİYLE BERABER

Özil'le karşılaşması halinde ona selam vermekten çekinmeyeceğini ifade eden Yespica, "Bunu tabii ki yaparım. O benim arkadaşım" diye sözlerini sonlandırdı. Haberde ayrıca Yespica'nın, 350 milyon Euro'luk bir servete sahip olan finans uzmanı yeni sevgilisi Roger Jenkis ile birlikte Malibu'da yaşadığı belirtildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mesut, Özil'in, Başını, Yakan, Güzel, Konuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı