Haber Detayı
13 Eylül 2013 - Cuma 23:26
 
Minibüse Binip Bağlantı Yolunu İncelediler.
Diğer Haberi
Minibüse Binip Bağlantı Yolunu İncelediler.

Vali Çakır, Minibüse Binip Bağlantı Yolunu İnceledi.

Rize Valisi Nurullah Çakır ve Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, bugün Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, yapımı devam eden, yol çalışması ve Belediye tarafından geçici yapılan otopark’ta incelemelerde bulundu.

İlk olarak Güney çevre yolu başlangıcı olan 160 evlerin sağında Rize Belediyesi tarafından geçici oluşturulan Otopark gezildi.

Minibüs hattı yöneticileri ile görüşen Vali Çakır ve Başkan Bakırcı, Araçlarını orada park eden vatandaşların ücretsiz olarak minibüslerden hastaneye çıkmak için hizmet alabileceklerini söyledi.

MİNİBÜS’E BİNİP BAĞLANTI YOLUNU İNCELEDİLER

Vali Çakır ve Başkan Bakırcı oradan Araştırma Hastahanesi ne Başkan Yardımcıları, Özel Kalem Müdürü , İslampaşa Durak Yöneticileri ile birlikte Minibüs’e bindiler. Minibüs ile trafiği rahatlatmak için, yapımı devam eden by-pass yol çalışmasını incelediler.

İnceleme sırasında Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Vali Çakır’a Yol’un, yapılan Otopark’ın inşaat süresince açık tutulacağını ve hastane yolu trafiğini rahatlatmak için yaptıklarını söyledi. Hamzabey yoluna bağlanan bu yolu 3-4 yıl önce de planlamıştık ancak olmamıştı. Kısmet bugüneymiş.”dedi.

İncelemelerin ardından, Cuma günü olması nedeni ile Hastahane Başhekimi Doç.Dr. Hasan Türüt’le beraber Hasta ziyareti gerçekleştiren Vali Çakır ve Belediye Başkanı Bakırcı, Hastalar la sohbet edip, durumları hakkında bilgi aldılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Minibüse, Binip, Bağlantı, Yolunu, İncelediler.,
Yorumlar
Haber Yazılımı