Haber Detayı
13 Kasım 2019 - Çarşamba 11:29
 
NECATİ HOCA HIZLA İYİLEŞİYOR…
Rize Haberi
NECATİ HOCA HIZLA İYİLEŞİYOR…

Rize’nin duayen hocalarından ve yaptığı programlarla adeta Fenomen olan ve Türkiye’nin uzun süre verdiği ilgin cevaplarla gündeminde yer alan Necati Hoca (Hutoğlu) yaklaşık 4 ay önce Beyninde Pıhtı atması sonucu Hastaneye kaldırılıp yoğun bakıma alınmıştı.

 

Bu hastalığa bağlı olarak kısmı felç geçiren Necati Hoca; Rize Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Beyin cerrahı ve Nöroloji uzmanları tarafından sıkı bir tedavi altına alındı. Birkaç gün Hastanede kaldıktan sonra evine gönderilen Necati Hoca, her hafta hastaneye giderek rutin kontrollerini yaptırdı. Türkiye ve yurt dışından çok sayıda ki izleyicisi olan Necati Hocamızın; hastalığını duyan herkes çok üzüldü. Telefonlara cevap veremediği için sosyal medya üzerinden durumuyla alakalı görüntüleri paylaşıyor.

 

Necati Hocamızı hiçbir zaman yalnız bırakmayan partneri Orhan Yazıcılar; onu sürekli ziyarette bulunup, izleyicilerine, sevenlerine ve dostlarını bilgilendiriyor. Çay Tv de 18 yıl aralıksız canlı olarak soru-cevap şeklindeki programlarına hastalığı nedeniyle ara vermek durumunda kalmıştır. Necati Hoca: ‘’İzleyicilerimi çok özledim. Programlarıma devam etmeyi çok arzu ederdim ama, artık sağlığım el vermiyor. Telefonlara bakamıyorum. Evimde bizzat gelip ziyaret edenlere çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar ben izleyicilerime dua ettim. Şimdi ise onların duasına ihtiyacım var. Dualarını bekliyorum. Herkese selam eder; Allah’a emanet ediyorum’’ Diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: NECATİ, HOCA, HIZLA, İYİLEŞİYOR…,
Yorumlar
Haber Yazılımı