Haber Detayı
09 Haziran 2014 - Pazartesi 12:27
 
Nikah Şahitliğini Mustafa Topaloğlu Yaptı
Diğer Haberi
Nikah Şahitliğini Mustafa Topaloğlu Yaptı

MUSTAFA TOPALOĞLU NİKAH ŞAHİDİ OLURSA

Türkiye’de birçok ilklerin organizasyonuna imza atan Karadenizli ünlü Organizatör, Sunucu ve Şovmen Necati Selvitop’un İnşaat Mühendisi oğlu Görkem Selvitop ile Kayserili Kimyager Sebilay Coşkun’un düğün töreni iş, sanat ve siyaset dünyasının çok sayıda ünlü ismini bir araya getirdi. Nikah sırasında tüm şahitler “şahidiz” derken sıra kendisine gelen ve bir dakika düşünen sanatçı Mustafa Topaloğlu “tamamdır bu iş” yanıtı herkesi kahkahaya boğdu.

İnşaat Mühendisi Görkem Selvitop ile Kayserili kimyager Sebilay Coşkun 7 yıllık aşkı siyaset, sanat ve iş dünyasının katılımı ile Beykoz Çavuşbaşı Kasrı Sosyal Tesislerinde kıyılan nikah ve düğün töreni ile perçinleşti. Necati Selvitop’u bu mutlu gününde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Akif Hamzeçebi, Ekşioğlu Vakfı Başkanı İşadamı Ali Ekşi, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukıza, Doğu Karadenizliler Derneği Başkanı Doç Dr. Necmi Kurt,Albayraklar Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Emekli Albay Sadık Uçar, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Öztürk, Ahmet Epli, sanatçılardan Bizim Gönül, Tarık Tüfekci, Recebim Volkan Aslan, Onay Şahin, Zeynep Birinci, İslam Yıldız, Yücel Aktaş, Murat Köse, Mesut Uçar ve Mustafa Topaloğlu katıldı.

MUSTAFA TOPALOĞLU NİHAK ŞAHİDİ OLURSA

Görkem Selvitop ile Sebilay Coşkun’un nikahında genç çiftin nikah şahitliklerini ise CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamza Çebi, İş Adamı Ali Ekşi, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukıza, Sanatçı Mustafa Topaloğlu, Gelinin amcası Tuzla Piyade Okulu Komutanı Albay İbrahim Coşkun yaptı. Sanatçı Mustafa Topaloğlu, nikah sırasında yaptığı esprilerle herkesi kahkahaya boğdu. Tüm nikah şahitleri “şahitlik yapıyoruz” derken sıra Mustafa Topaloğlu’na geldiği sırada bir anda ne diyeceğini kestiremeyen ve yaklaşık 1 dakika düşünen Topaloğlu “Tamamdır bu iş” dedi. Bu sırada salondakiler kahkahaya boğuldu.

İŞ, SANAT VE SİYASET HORONA DURDU

Kıyılan nikah töreninin ardından CHP Grup Başkanvekili Akif Hamza Çebi ile İş Adamı Ali Ekşi ve Sanatçı Mustafa Topaloğlu ile ünlü sunucu organizatör Necati Selvitop birlikte horona durdu. Gelin ve damada bir süre horonda eşlik eden protokol heyeti daha sonra yerine geçti. Düğün töreninde sahneye ilk olarak Mustafa Topaloğlu çıktı ve sevilen türkülerini seslendirdi. Topaloğlu’nun ardından Karadenizli sanatçılar Bizim Gönül, Tarık Tüfekci, Recebim Volkan Aslan, Onay Şahin, Zeynep Birinci, İslam Yıldız, Yücel Aktaş, Murat Köse ve Mesut Uçar sırasıyla sahne aldı.

NECATİ SELVİTOP’TAN TEŞEKKÜR

Ünlü Organizatör- Sunucu Necati Selvitop, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan arayan ve tebrik eden değerli dostlarına teşekkür etti, “Bizler düğün ve cenazelerde mutlu ve acı günlerimizi paylaşırız. Böylesi bir günde sevenlerimizle birlikte olmak bizi mutlu etti. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Nikah, Şahitliğini, Mustafa, Topaloğlu, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı