Haber Detayı
21 Eylül 2013 - Cumartesi 15:49
 
Param Yok Nafakamı Ödeyemiyorum
Diğer Haberi
Param Yok Nafakamı Ödeyemiyorum

İsmail Türüt: Param yok nafakamı ödeyemiyorum

İsmail Türüt eski eşine 6 bin liralık nafakasını ödeyemeyince hakkında hapis kararı çıkartıldı.

Eşi Ayşe Türüt'ün geçtiğimiz yıl boşanma davası açtığı İsmail Türüt, aylık 6 bin liralık nafakayı yedi aydır ödemediği haberleriyle gündeme geldi. Şubat ayından bu yana eşine nafaka ödemediği tespit edilen Türüt hakkında 10 günlük hapis cezası kararı çıkmıştı.

Konuyla ilgili Sabah Gazetesi'ne konuşan ünlü türkücü, maddi açıdan zor günler geçirdiğini belirterek, "Beni 150 milyon liralık servete sahip bir insan olarak gösterdiler ama ben nafakamı bile ödeyemez durumdayım. İşlerim bozuk. Acaba benim 150 milyonum olmadığı ortaya çıkınca, ne yapacaklar?" şeklinde konuştu.

"İŞLER DÜZELİNCE ÖDEYECEĞİM"

Hakkındaki haberlere çok üzüldüğünü dile getiren Karadenizli türkücü, şöyle devam etti: "Beni milyonların içinde yüzüp çocuklarına sahip çıkmayan bir adam olarak yansıtmak istiyorlar. İnsaf! Gerçekten çok üzülüyorum. Ben çocuklarımın hiçbir şeyini eksik etmedim, etmem." Türüt, işlerini toparladıktan sonra mahkemenin uyguladığı cezayı ödeyeceğini de ifade etti. 18 yıllık evliliklerinin ardından geçtiğimiz yıl İsmail Türüt'e boşanma davası açan Ayşe Türüt, eşi için "İsmail sanal kocaydı" demişti. 15 yıl boyunca eşinin kendisini aldattığını iddia eden 36 yaşındaki Ayşe Türüt, toplam 1.7 milyon liralık maddi ve manevi tazminat talep etmişti.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Param, Yok, Nafakamı, Ödeyemiyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı