Haber Detayı
10 Ekim 2013 - Perşembe 15:47
 
Resmi Başvuruyu Yaptı. "İlçemiz Her Alanda İhya Olacak"..
Diğer Haberi
Resmi Başvuruyu Yaptı.

Ekşioğlu Başvurusunu Yaptı Ensar Ekşioğlu, İkizdere Belediye Başkanlığı için AK Parti aday adaylığı başvurusunda bulundu. AK Parti İkizdere İlçe Başkanı Yaşar Kara’ya resmi evraklarını vererek AK Partinin ilk aday adayı başvurusunu gerçekleştiren Ekşioğlu ;” Benim koltukla, makamla işim yok. Benim işim yüzölçümü büyük, nüfusu küçük olan güzel ilçem İkizdere’ye daha iyi hizmet vermektir” dedi.  

Ekşioğlu adaylık başvurusunda şu açıklamalarda bulundu:

“2004 - 2014 yılları arasında iki dönem AK Partiden İkizdere İl genel meclisinde görev yaptım. 2006 yılında sayın Başbakanımızın emriyle gerçekleşen KÖYDES programı ile İkizdere’nin her yeri şantiye haline geldi . İkizdere’de sıkıntılar bellidir. Başta köy yolları olmak üzere geniş bir yol ağımız bulunmaktadır. İl Genel meclisinde görev yaptığım dönemlerde  İkizdereli vatandaşlarımızdan büyük tevazu aldık, onların her isteğini Sayın Başbakanımıza, Bakanımıza, Milletvekillerimize, İl teşkilatlarımıza ilettik, yardımcı olduk. Bu dönemde makine parkını genişleterek yeni makinalar İkizdere’ye kazandırdık, köylerimizin çöp sorununu ortadan kaldırdık, çalışmalarımızın takdirini İkizdere halkı bizden hiçbir zaman esirgemedi. Bu hizmetlerin daha etkili olması için İkizdere Belediye Başkanlığına aday adaylığımı açıklıyorum ”şeklinde konuştu.

İkizdere Her Alanda İhya Olacak

AK Parti İkizdere Belediye Başkan aday adayı Ensar Ekşioğlu, konuşmasının son bölümünde İkizdere dışında yaşayan İkizdereli iş adamlarının kendisine sundukları destek için onlara teşekkür ederek;” Onlar İkizdere’yi hiçbir zaman unutmamışlardır. Doğdukları bu topraklarda yaşayan insanlara her zaman maddi, manevi desteklerini vermiştirler, vermeye de devam edeceklerdir. İkizdere dışında yaşayan İkizdereli iş adamların desteği,gücü benim Başkanlık döneminde daha dinamik bir şekilde harekâta geçecektir. Önce Allah’ın izniyle sonra partimizin onayı ile şayet İkizdere Belediye Başkanlığına seçilmem durumumda İkizdere her alanda ihya olacak. Ben bunun sözünü buradan sizlerin aracılığı ile duyuruyorum. İkizdere ilçesi çok daha iyi hizmetlere laiktir, biz bunun için buradayız, benim ve ekibimim olduğu yerde durmak yok, hizmete devam aşkı günün her saatinde içimizden sönmeyen bir hizmet aşkı olarak yanacaktır” dedi. 

Ekşioğlu’nun başvurusunu kabul eden AK Parti İkizdere İlçe Başkanı Yaşar Kara, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimleri Ülkemiz adına hayırlı olsun diyerek, AK Parti İkizdere Belediye Başkanlığı aday adayı Ensar Ekşioğlu’na başarı dileklerinde bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Resmi, Başvuruyu, Yaptı., "İlçemiz, Her, Alanda, İhya, Olacak"..,
Yorumlar
Haber Yazılımı