Haber Detayı
27 Eylül 2013 - Cuma 14:16
 
Rize Ak Partide Olağan Üstü Toplantı
Diğer Haberi
Rize Ak Partide Olağan Üstü Toplantı

AYAR KURMAYLARINI OLAĞAN ÜSTÜ TOPLADI

AK Parti Rize İl Yürütme Kurulu ve AK Parti Rize İlçe Başkanları Olağan Üstü Toplantıda Buluştu.

İl Başkanı Hikmet Ayar'ın başkanlığında düzenlenen toplantıya İl Yürütme Kurulu üyeleri ve İlçe Başkanları tam katılım sağlarken toplantıda yaklaşan yerel seçimler dolayısıyla aday adaylık müracaatları tarihine vurgu yapıldı.

Yaklaşık iki saat süren toplantıda yaklaşan yerel seçimlerle ilgili İl Başkanı Hikmet Ayar önemli açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklama;

Arkadaşlar. Bu toplantı olağan üstü bir toplantıdır. Genel merkezimizden gelen talimatlar neticesinde yerel seçimlerin aday adaylık başvurularının erkene alınmasından dolayı çalışmalarımıza hız kazandırmak zorundayız. Bu sebeple teşkilatımızın bu konudaki görüş ve önerilerinden tutun, teşkilat içerisinden aday adaylığı başvurularına kadar detaylı bir görüş alış verişinde bulunmak için buradayız. Teşkilatımızda olmayan, fakat bizimle siyaset yapmak isteyenlere kapımızı açmak anlamında yapılacak çalışmaları değerlendireceğiz.

Nitekim biz daha önce şunu söylemiştik ; AK Partide herkesin siyaset yapma hakkı vardır. Zaten biz siyaset akademisi programımızla herkese açık olduğumuzu bariz bir şekilde belirtmiş bulunmaktayız. İl ve ilçelerimizde AK Partide siyaset yapmayı düşünen ve hizmet yolunda gayret sarf etmek isteyen bütün kardeşlerimize yapacakları ve yapacağımız çalışmaların hayırlar getirmesini diliyorum.

İl başkanlığı toplantı salonunda yaklaşık iki saat süren toplantı, ilçe başkanlarından ilçelerde yürütülmekte olan çalışmalar ve yaklaşan seçimlerde aday adaylıkları sürecinin değerlendirilmesi ve karşılıklı fikir alışverişlerinin ardından son bulunuldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize, Ak, Partide, Olağan, Üstü, Toplantı,
Yorumlar
Haber Yazılımı