Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 09:50 Bu haber 1864 kez okundu
 
RİZE'DE BAŞKANDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR
Rize Haberi
RİZE'DE BAŞKANDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Rize Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Turan Akbulut Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’e gördükleri yakın ilgi ve desteklerinden dolayısıyla teşekkür etti.


Rize Şoförler ve Otomobilciler Odası  Başkanı Turan Akbulut çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi ’Rize sürücü esnafı olarak önemli bir halk hizmeti yapıyoruz. Hitap ettiğimiz kitlede herkes var. Dolmuşta hizmet yapıyoruz takside, kamyonda halkımız üye arkadaşlarımızın yoğun bir çalışması var. Bugünkü ekonomik girdilerin çok fazla olduğunu biliyoruz. Akaryakıt, lastik ve yedek parça pahalılığını bütün sürücü esnaf arkadaşlarımız yakından yaşıyor.7 hat üzerinde turkuaz renkli taksi dolmuşlarımız taşımacılık yapıyor.


Belediye Başkanımız Rahmi Metin ile hizmetlerimiz noktasında uyum içindeyiz. Bize sıkıntılarımızda her zaman destek olmuştur. Şehir içi ulaşımımda Belediye Başkanımızla ortak çalışma ediyoruz. Duraklarımızı halk olarak sürücü esnafımız olarak temiz tutmalıyız. Toplu ulaşım araçlarımız şehrin aynasıdır. Halkımızın sürücülerimize yardımcı olmasını isteriz’ dedi.

Kaynak: () - İsmet KÖSOĞLU Editör:
Etiketler: RİZE'DE, BAŞKANDAN, BAŞKANA, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı