RİZE'DE FESTİVALDE MÜZİK ŞÖLENİ
Haber
18 Ocak 2020 - Cumartesi 19:05
 
RİZE'DE FESTİVALDE MÜZİK ŞÖLENİ
Rize Haberi
RİZE'DE FESTİVALDE MÜZİK ŞÖLENİ

Rize`nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı dünyaca ünlü Ayder Yaylası`nda bu yıl 13`.ncüsü düzenlenecek olan Kar Festivali Hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor 


Festivalin en iyi şekilde düzenlenmesi için hazırlıklar tüm hızıyla sürerken Festival tarihinde yoğun kar yağışı bekleniyor, 3 gün sürecek festivalde Dj Savaş Performansiyla Sırasıyla Yusuf Güney ,Seren Uzun, Zeki Üçkan, Volkan Arslan , Vira Cemal ,Unal Sofuoğlu ,Erdem Akın , İbrahim Sari ve Kopa gibi sevilen Karadeniz sanatçıları izleyicilerle buluşacak.


Ayder Yaylasında her yıl küçüklü büyüklü pek çok etkinlik düzenlenmektedir. Ocak ayı içerisinde gerçekleştirilen Ayder Kar Festivali 24,26 ocak arasi  düzenlenecek yarışlara katılabilir, kar üstünde horon oynayabilir, yöresel sanatçıların yer alacağı konserlere eşlik edebilir yada şambreller ile kayabilirsiniz…


Dilerseniz tüm yorgunluğunuzu kaplıca da atabilirsiniz


24,25,26 Ocak 2020 tarihleri arasında düzenlenecek şenlik programı ayrıntıları sizlerle paylaşıyor olacağız. 13.Ayder Kar festivali Dj Savaş Performansiyla Sırasıyla Yusuf Güney ,Seren Uzun, Zeki Üçkan, Volkan, Arslan , Vira Cemal ,Unal Sofuoğlu ,Erdem Akın , İbrahim Sari ve Kopa gibi sevilen Karadeniz Sanatcilarin katılımıyla gerçekleşecek.


REKOR KATILIM BEKLENİYOR 


Her yıl düzenlenen ayder kar festivalinde geçen yil resmi olmayan kayıtlarda 3 günde 60 bin katılım sağlandığı gelen bilgiler arasında . Bu Yılki şenliklere  60 binin üzerinde bir katılım bekleniyor.


Haber Yavuz Günay 

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE'DE, FESTİVALDE, MÜZİK, ŞÖLENİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı