Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 12:32 Bu haber 349 kez okundu
 
Rize'de İlk Millet Bahçesi bu ilçede
Diğer Haberi
Rize'de İlk Millet Bahçesi bu ilçede

ÖZER, “GÜNEYSU İÇİN KALICI PROJELER GELİŞTİRİYORUZ” 

Cumhur İttifakı AK Parti Güneysu Belediye Başkan Adayı Rıfat Özer, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmaları ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu. 

İlçede vatandaşların da teveccühüyle birlikte güzel bir seçim dönemi geçirdiklerini belirten Özer, esnaf, kamu kurumu, mahalle ve sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine ara vermeden devam ettiklerini ifade etti.

 

İLÇEYE MİLLET BAHÇESİ 

İlçede vatandaşların talebi üzerine sosyal yaşam alanı inşa edeceklerini söyleyen Özer, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu Millet Bahçeleri projesine uygun olarak vatandaşların günlük olarak gidip dinlenebilecekleri, çocuklarıyla birlikte vakit geçirebilecekleri güzel bir projeyi hayata geçirmek istediklerini söyledi.

 

HANDÜZÜ YAYLASINDA TURİZM PROJESİ 

Rize merkeze ulaşımı en kolay olan yaylanın Handüzü yaylası olduğu belirten Özer, kayak tesisi, sosyal alanlar ve çeşitli turizm projelerinin olduğunu, bununla birlikte yapacakları planlamalarla karmaşık bir yapının ortaya çıkmasını engelleyeceklerini de sözlerine ekledi. 

TURİZM ÇALIŞMALARIMIZ ÖN PLANDA OLACAK 

Güneysu’da bulunan dere ve şelaleleri bir turizm rotası haline getirmek adına çalışmaları olacağını belirten Özer, ilçede çayın yanında en büyük gelirin bacasız sanayi olarak tabir edilen turizmden sağlanacağını vurguladı.

 

İLÇEYE TOPLU KONUT PROJESİ 

İlçedeki konut ihtiyacını TOKİ iş birliğiyle gerçekleştirecekleri toplu konut projesiyle çözüme kavuşturacaklarını söyleyen Özer, vatandaşların da talepleri doğrultusunda projeler geliştirmeye devam edeceklerini ifade etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, İlk, Millet, Bahçesi, bu, ilçede,
Yorumlar
Haber Yazılımı