Haber Detayı
26 Eylül 2019 - Perşembe 16:06 Bu haber 27011 kez okundu
 
Rize'de İŞ-KUR KURASINDA Kazananların isim listesi
Rize Haberi
Rize'de İŞ-KUR  KURASINDA Kazananların  isim listesi

Rize Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü, Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarında çalıştırılmak üzere 400 temizlik elemanı ve 152 güvenlik elemanı olmak üzere toplam 552 personel alımı yapıldı
 

Rize Merkezdeki Şehit Onur Kılıç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Salonunda noter  huzurunda yapılan çekişte 9 ay süreli çalışmaya hak kazananlar belli oldu.

 

RİZE MERKEZ TEMİZLİK: 

 

Vildan Biber,

Esra Türüt,

Elif Kızıl Aksu,

Emriye Pilak,

Rahime Gökhan, 

Sevim Çakır,

Nurcan Yazar,

Hatice Uzun, 

Zeliha Canbaz,

Sema Özdemir,

Nalan Civelek,

Reşat Levent,

Havva Yığcı,

Nezire Balcı,

Filiz Keleş,

Neriman Kulaksız,

Fatma Turan,

Meral İşyar,

Resmiye Öksüz,

Hasan Özçelik,

Zehra Civelek,

Nevin Yılmaz,

Sevgi Kuk, 

Murat Aksoy,

Şenay Çolak,

Nuriye Yetimoğlu,

Zekiye Baltacı,

Nezahat Kaya,

Aynır taşkıran,

Yasime Yerlikaya,

Meryem Bostan,

Emine Özeri

Seher Temur,

Reyhan Altuntaş,

Ayşe Selek,

Sefiye Civelek,

Mehmet Emre Öz,

Sedanur Aşlamacı,

Kudret Üstün,

Gülsüm Ali Koç,

Hüseyin Demir,

Havva Kalyoncu,

Havva Bostan,

Hüsniye Öz,

Havva Civelek,

Fatma Özyurt,

Rabiye Mert,

Leyla Kalender,

Kadriye Hut,

Necla Torlak,

Seher Karadağ,

Niğmet Şahin,

Merve Yılmaz,

Münevver Öksüz,

Kemal Şanlar,

Şenay Devrim,

Şengül Çakır, 

Çiğdem Sarı,

Serpil Köse,

Hatice Şatıroğlu,

Dilek Yılmaz,

Musa Sönmez,

Nurhayat Genç,

Hatice Özdemir,

Sonay Topçu,

Neşe Yılmaz,

Asim Birinci,

Hatice

Demircan,

Birol Çelik,

Yeliz Yerlikaya,

Esra Buyuran,

Selahattin Çakır,

Kübra Civelek,

Gülika Köseoğlu,

Mine Turan,

Mutlucan Aksu,

Recep Ali Yıldız,

Havva Delibalta,

Meryem Kor,

Yeter Kuk,

Rahime Furtuna,

Dilek Türüt,

İlknur Çolak,

Reyhan Pakkan,

Suzan Kuk,

Merve Öz,

Gülsüm Çil,

Zaide Karaca,

Hülya İstanbullu,

Fatma Delihasan,

İlkay Nermin Saka

 

KALKANDERE GÜVENLİK: 

Aytaç Yıldız,

Tarık Yılmaz,

Murat Güzel,

Emine Başaran,

Sabriye Turaboğlu,

Metin Yılmaz.

 

ARDEŞEN GÜVENLİK:  

Neslihan Kulaber,

Özlem Ataseven,

Meryem Şanlıoğlu,

Songül Tosun,

Sabri Fırıncı,

Zeynep Üçkan,

Serhat Akın Gülnar,

Selime Kabaoğku,

Yeliz Demirata,

Tülin Uçkan,

Kemal Kuyumcu,

Elif Savaş,

Fatma Görmez,

Zeynep Çırakoğlu,

Dilek Yıldırım,

İrfan Bozkan,

Salih Çakır.

 

ÇAMLIHEMŞİN GÜVENLİK:

Bilal Baylar,

Sunay Topaloğlu,

Fatma Bergal,

Ahmet Taşoğlu,

Arzu Özdoğan.

 

ÇAYELİ GÜVENLİK:

Müzeyyen Yazıcı,

Cengiz Meydan,

Sait Zifiroğlu,

Ramazan Fettahoğlu,

Gülizar Muşdal,

Murat Keser,

Cengiz Özdemir,

Yunus Emre Gümüşler,

Muhammet Şemsettin Latif,

Muhammet Furuncu,

Murat Okumuş,  

Ümit Yalçın Sipahi,

Mustafa Ustahamza,

Aişe Köse,

Samet Üstünel,

Süleyman Sever,

Basri Bayraktar.

 

DEREPAZARI GÜVENLİK:

Zeki Uğut,

Malike Avcı,

Muammer Özkan,

Hızır Nalbaş,

Şafak Akgün,

Samet Karahasan, 

 

FINDIKLI GÜVENLİK:

Meryem Gülgülen,

Murat Baltacı,

Kıymet Baş,

Canan Bilgin,

Berkant Azaklı,

Dursun Ali Sarı,

Özkan Odabaş,

Dinçer Dalançıkar,

Hatice Yazıcı,

Taliye Öztürk,

Periham Aslantürk.

 

GÜNEYSU GÜVENLİK:

Sebahat Yanık,

Tuğba Torpioğlu,

Bülent Reyhan,

Sefa Mercan,

Makbule Bostan,

Mehtap Erkan,

Mehmet Küçük,

Mehmet Sancaktutan,

Suzan Alev,

Murat Öztürk.

 

İYİDERE GÜVENLİK:

Onur Mete,

Enver Demirci,

Musa Gardaşlar,

Vildan Karafazlıoğlu,

Esen Rakıcı,

Fatma Karafazlıoğlu,

İhsan Çelik,

Sakine Çelik.

 

İKİZDERE GÜVENLİK:

Dilek Yılmaz,

Mehmet Havuz.

 

PAZAR GÜVENLİK:

Emre İlker,

Emel Güngör,

Bahri Yılmaz,

Melek Dilber,

Vildan Odabaş,

Uğur Tonyalı,

Turgay Güntepe,

Türkan Türkücü,

Ayşe Şeremet,

Yücelen Altun,

Gamze Çelik,

Ferdi Birben,

Gamze Naimoğlu,

Doğan Akşahin,

Nuran Yıldız.

 

MERKEZ GÜVENLİK:

Mehmet Bayraktar,

Yahya Erdem,

Elif Alim Avcı,

Esengül İlek,

İlkay Düzelin,

Oğuz Sargun,

Berkay Kaya,

Fatma Yazıcı,

Çiğdem Uzun,

Şeref Sadıkoğlu,

Kemal Koçal,

İlknur Pehlevan,

Burak Parlak,

Yunus Emre Gündüz,

Esra Turan,

Elif Altaylar,

Tugay İsmailoğlu,

Gökmen Aksu,

Rasim Kopuz,

Nurettin Bayındır,

Abdurrahöan Vural,

Melek Yılmaz,

Deniz Karslı,

Serkan Atılgan,

Halil Çepni,

Osman Yılmaz,

Özgür Uzun,

Emre Pehlivan,

Berkay Kotil,

Hanife Recep,

Emre Yılmaz,

Mecit Türüt,

Aydoğan Alkan,

Betül Yılmaz,

Mücahit Kork,

Kadir Özdemir,

Mustafa Atalay,

Savaş Erkan,

Osman Eroğlu,

Ali Osman Varol,

Şevket Kuk,

Serkan Çelik,

Hakan Reis,

Eymen Demir,

Celal Çap,

Nuray Tezel Kandemir,  

Songül Yazıcı,

Zeynep Toprak,

Miktat Özçelik,

Burcu Taşpınar,

Fatih Birinci,

Fatma Seymenoğlu Karabağ.

 

ÇAMLIHEMŞİN TEMİZLİK:

Betül Saylan,

Rabiye Çorbacı,

Nuriye Kosanoğlu,

Kadem Ali Aydın,

Fatoş Kus,

Fatma Kosanoğlu,

Tuğba Eskivar.

 

ÇAYELİ TEMİZLİK: 

Nazire Çakır,

Fatma Öztürk,

Ayla Sirkeci,

Derya Ateş,

Sare Karal,

Esra Pekşen,

Aynur Kısır,

Züleyha Balcı,

Vildan Hervenik,

Nurten Atan,

Hasibe Bilir,

Ayşegül Çerman,

Havva Çakır,

Havva Küçük,

Emine Küçüksarı,

Hacer Sarı,

Sevbam Kandiş,

Gökçe Şeker,

Meryem Suiçmez,

Emine Sofu,

Rukiye Suiçmez,

Havva Şimşek,

Sonay Çamkıran,

Havva Sırtlı,

Dilek Kuru,

Nurcan Koçal,

Büşra Kuru,

Nazife Kara,

Melek Fettahoğlu,

Dursun Demir,

Şahsene Ariş,

Mustafa Eyüp,

Şükran Ateş,

Havva Adalı,

Kevser Çiftçi,

Fatma Sarı,

Fatma Akın,

Firdevs Öztürk,

Emine Sandıkçı,

Kudret Şimşek,

Mihriban Büyükbaş,

Halime Bozkurt,

Gönül Sarı,

Fatma Kurçenli,

Mumine Yıldız,

Havva Ateş,

Mustafa Tölün,

Dilek Erten,

Çiğdem Karal,

Elmas Kibar.

 

DEREPAZARI TEMİZLİK: 

Şahine Saka,

Zühre Demir,

Pınar Sarı,

Aslan Saraçoğlu,

Hatice Şirin,

Leyla Al,

Sümeyra Özköse,

Havva Kan,

Nebahat Atmaca.

 

İYİDERE TEMİZLİK :

Gülizar Çelik,

Lütfiye Aydın,

Ayla Karafazlıoğlu,

Hemsile Ayazoğlu,

Zehra Recep,

Sare Yıldırım,

Şennur Mete,

Seyhan Kavalcı,

Yıldız Erkan,

Emine Balcı,

Zehra Rakıcı,

Sevim Taşçı.

 

İKİZDERE TEMİZLİK

: Elmas Çifte,

Yılmaz Avcı,

Nazire Taş,

Melek Baş,

Fadime Havuz.

 

KALKANDERE TEMİZLİK:

Türkan Kaplan,

Ayşe Uzun,

Feride Çolak,

Metin Çolak,

Hafize Çolak,

Semiham Yıldız,

Hediye Yavuz,

Aydın Usta,

Sevcan Şahsi,

Fatma Köse,

Hilal Çolak,

Elif Birtek.

 

GÜNEYSU TEMİZLİK:

Selma Küçük,

Suna Yıldız,

Nurhan Yıldız,

Melek Sancaktutan,

Filiz Kar,

Necibe Kocabey,

Eda Yıldız,

Havva Karali,

Meltem Atabey,

Nisanur Taşçıoğlu,

Gül Banabak,

Lütfiye Yetkiner,

Meryem Kandemir,

Emine Kar,

Aynur Kayış,

Şükriye Ergüven,

Ahmet Ali Çelik

Merve Karaali,

Hatice Canım,

Zümrüt Erkan ,

Emine Dilmaç.

 

ARDEŞEN TEMİZLİK:

 

Hatice Saral Başkarahan,

Aynur Beyazal,

Fatma Özel,

Neşe Eksilmez,

Havva Dereci,

Havva Yazıcı,

Özlem Tiryaki,

Emine Beyazal,

Müzeyyen Serdaroğlu,

Adem Aşılayan,

Emine Altıparmak,

Muhammet Delibaş,

Hamife Bozkan,

Selime Zeytin,

Fehime Kiraz,

Sevim Kaya,

Havva Önder,

Nuriye Delibaş,

Pakize Günay,

Hanife Yılmaz,

 Esra Tufan,

Tuğçe Yazıcı,

Emine Yılmaz,

Raife Topçu,

Muhterem Alçın,

Sema Kaynar,

Zeynep Aksoy,

Tuğba Oğuz,

Abdullah Kulaberoğlu,

Haver Kumbasar,

Ayşe Çayırcı,

Vildan Bayraktar,

Fatma İpek,

Şengül Uygur,

Nurşen Mollaahmetoğlu,

Fatma Saraloğlu,

Elif Doğan,

Meryem Demir,

Mümine Gözüaçık,

Meliha Aydın,

Hatice Dereci,

Nurham Çavuşoğlu,

Saniye Yazıcı,

Murat Altıparmak,

Zeynep Şener,

Songül Yeralmaz,

Şanseş Tolan,

Sercan Kıymaz,

Emine Berk,

Reyhan Sormaz,

Keziban Savaş.

 

PAZAR TEMİZLİK:

Hikmet Korkmaz,

Türkan Yılmaz,

Leyla Yalınkılıç,

Zeynep Kösoğlu,

Havva Bayrak Kuloğlu,

Fatma Biber,

İlknur Süslü,

Olgun Kumru,

Zeliha Kurt,

Asiye Yılmaz,

Hatice Koçan,

Zehra Yemiş,

İsmail Üstbaş,

Ayşe Mert,

Rukiye Görmüş,

Yadikar Bul,

Nigar Erdoğan,

Şahin Güntepe,

Mustafa İyi,

Ayşe Kuru,

Vural Aslankaya,

Perihan Nar,

Halime Birinci,

Emine Tüylü,

Dilek. Nakit,

Neşenur Yoğurtçu,

Emine Poyrazoğlu,

Aliye Karahan,

Hatice Kurt,

Nazire Azaklı,

Zafer Kiraz,

Şengül Hazır,

Yeliz Kantar, 

İrena Doritze,

Sevinç Bak, 

Simge Kosif,

Meryem Çiçek,

Seda Yalınkılıç,

Leyla Tüylüoğlu,

Zehra Tanbur,

Dergah Babuççuoğlu,

Tuğba Akdoğan,

Fatma Sarıbaş,

Tuğba Sayın,

Zehra Bayrak,

Filiz Savaş,

Fethiye Görmüş,

Sündüz Büyük,

Rukiye Çatan,

Burcu Baş.

 

FINDIKLI TEMİZLİK :

 Esra Gülten,

Serpil Taşçı,

Cansu Güney,

Hatice Albayrak,

Arzu Süleymanağaoğlu,

Selen Gülten,

Canan Aslan,

Derya Yaman,

Mehmet Karakoç,

Meryem Salihoğlu,

Hasret Çelik,

Arslan Karameşe,

Ayşe Koca,

Şerife Özgür,

İltay Özgenç,

Arzu Yıldırım,

Zehra Akkaya,

Necla Özşahin,

Pakize Patan,

Dilek Topal.

 

HEMŞİN GÜVENLİK:

 

 Ayşe Korkmaz,

Mümin Akpınar.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, İŞ-KUR, , KURASINDA, Kazananların, , isim, listesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı