Haber Detayı
04 Ekim 2013 - Cuma 17:37
 
Rize'de Konuştu: "Başarı Yolunda 11 Ölümcül Hata”
Diğer Haberi
Rize'de Konuştu:

GÜNEYSU’DA KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERİ VERİLDİ

Rize/Güneysu Kaymakamlığımız tarafından organize edilen Türkiye’nin tanınmış insan kaynakları uzmanı Gazeteci yazar ve Yönetici A. Hikmet KÖKSAL tarafından “Başarı Yolunda 11 Ölümcül Hata” konulu seminer verildi.

Güneysu Halk Eğitimi Merkezi salonunda verilen Seminere Güneysu Kaymakamı Gökmen ÇİÇEK, Güneysu Garnizon Komutanı, Güneysu Emniyet Amiri, Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Seminerde Gazeteci yazar ve Yönetici A. Hikmet KÖKSAL Başarı yolunda 11 ölümcül hata, başarı için zaman yönetimi, etkili yaşam ve temel ilkeleri, değişim ve şirket kültürü, çalışanların motivasyonu, takım çalışması ve liderlik, mutlu aile ve mutlu çalışan konularında katılımcılara yaşanmış olaylardan yola çıkarak bilgiler verdi.

Kaynağında insan, hedefinde insan olan insan odaklı bu çalışmaların ana mesajını teşkil ettiği seminer katılımcılar tarafından beğeni ile izlendi.

Seminer Yazar Hikmet KÖKSAL'a Güneysu Kaymakamımız Gökmen ÇİÇEK tarafından Bakır El İşlemeli Çaydanlık hediye edilmesiyle sona erdi.

Program sonunda Gazeteci yazar ve Yönetici A. Hikmet KÖKSAL katılımcılara ücretsiz dağıttığı kitaplarını imzaladı.

Erzincan doğumlu olan A. Hikmet KÖKSAL; Atatürk Üniversitesi işletme fakültesi mezunu. Otuz yılı aşkın bir süre kamu kurumları ve özel kuruluşlarında danışman ve eğitimci olarak görev alan yazarın Bir şehrin hikayesi, kentsel dönüşüm, hayat fıçısı (İlesam 2011 ödüllü), bir anda sabah olmaz ve Başarı yolunda 11 ölümcül hata adlı yayınlanmış kitapları bulunmaktadır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, Konuştu:, "Başarı, Yolunda, 11, Ölümcül, Hata”,
Yorumlar
Haber Yazılımı