Haber Detayı
12 Haziran 2014 - Perşembe 16:58
 
Rize'de Modern Bir Alışveriş Merkezi Daha
Diğer Haberi
Rize'de Modern Bir  Alışveriş Merkezi Daha

Rize'de Yeni Bir Alışveriş Merkezi 

Kale Alışveriş Merkezi görkemli bir açılışla bugün hizmete açıldı.Açılışında izdiham yaşanan Alışveriş merkezinde insanlar zor anlar yaşadı.

Kale Alışveriş merkezi bugün görkemli bir açılışa ev sahipliği yaptı.Açılışta Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan Ak Parti İl Başkanı Hikmet Ayar,  Rize İl Müftüsü Yusuf Ziya Doğan,MHP İl Başkanı Cem Kazmaz Müsiad Başkanı Mahmut Dabak,Tümsiad Başkanı Baki Fil bir çok STK Temsilcisi siyasetçi, esnaf ve Banka Müdürü katıldı.

Açılış öncesi Kısa konuşma yapan Oda Başkanları yapılan yatırımın Rize'ye hayırlı olması dileklerini dile getirdi.Rize İl Müftüsü Doğan'ın duasından sonra açılış koderlası  kesildi.

Açılışın ardından bir çok üründe %50 indirimi duyan vatandaşlar alışveriş yapmak için Alışveriş merkezine hucum etti.Kısa süreli bir izdiham yaşandı.

Kale Alışverişmerkezi market ürünlerinin yanı sıra içerisinde,çocuk oyun parkı, Hatır Kahvesi ve Restaurant  gibi  sosyal tesisleri de içinde barındıran bir Alışveriş Merkezi olma özelliği taşıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, Modern, Bir, , Alışveriş, Merkezi, Daha,
Yorumlar
Haber Yazılımı