Haber Detayı
22 Nisan 2017 - Cumartesi 00:42 Bu haber 497 kez okundu
 
Rize'de Okulların İhtiyaçlarını Anında Gideren Ekip
Eğitim Haberi
Rize'de Okulların İhtiyaçlarını Anında Gideren Ekip

GÖNÜL KÖPRÜSÜ 

Rize/Çayeli Barbaros Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi; öğretmenleri ilçede yürüttükleri “Gönül köprüsü” projesi nedeniyle başarı belgesi ile ödüllendirildiler.

İki yıl önce Barbaros Endüstri Meslek Lisesi tarafından başlatılan “Gönül köprüsü” projesi sayesinde ilçede yer alan 25 okulun ihtiyaçları öğretmen ve öğrencilerin gayretli çalışmaları ile anında gideriliyor. Projede emeği geçen 6 öğretmen İlçe Kaymakamı Oğuz Şenlik tarafından “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi. Okulda tüm öğretmenlerin katılımı ile yapılan kahvaltının ardından başarı belgeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN tarafından verildi.

//

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN ödül töreninde yaptığı konuşmada; “Barbaros Meslek ve Teknik Anadolu Lisemizin iki yıl önce başlattığı “Gönül Köprüsü” projesini çok önemsiyoruz. Bu sayede okullarımızın elektrik, mobilya, tesisat, kaynak vb. tüm sıkıntıları öğretmen ve öğrencilerimizin gayretli çalışmalar ile gideriliyor. Hiç bir ücret almadan toplum yararına yürütülen çalışmalar eğitim camiasında takdir topluyor. İlçemize yeni atanan Kaymakamımız bu projede fedakârca çalışan altı öğretmenimizi Başarı Belgesi ile ödüllendirdi. Eğitim çalışanları adına bu duyarlı davranışından dolayı ilçe Kaymakamımız Oğuz ŞENLİK’e teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, Okulların, İhtiyaçlarını, Anında, Gideren, Ekip,
Yorumlar
Haber Yazılımı