Haber Detayı
09 Haziran 2014 - Pazartesi 18:01
 
Rize'de Özel Yağmur Kreşte Yıl Sonu- Etkinliği
Diğer Haberi
Rize'de Özel Yağmur Kreşte Yıl Sonu- Etkinliği

ÖZEL YAĞMUR KREŞ’DEN YIL SONU ETKİNLİĞİ

Özel Yağmur Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri Ali Metin Kazancı Lisesi Gösteri Salonu’nda düzenlenen yıl sonu gösterisi ile 2013- 2014 eğitim öğretim yılına hünerlerini sergileyerek veda ettiler.

İlkokula başlayacak öğrencilerin mezuniyet törenleri ile sona eren gösteriler velilerden ve katılımcılardan büyük beğeni aldı. Öğretmenler ve veliler miniklerin yaptığı şovları uzun süre alkışladılar. Yılsonu etkinliğinin açılış konuşmasını yapan okul müdürü Şahin AKMERMER öğretmen ve öğrencileri kutlayarak; “Bir anne şefkati ile kucaklayıp, erdem ve bilgi ile donattığımız öğrencilerimizle bir eğitim yılının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız.6 yaş gurubu öğrencilerimizi mezun edecek, diğer öğrencilerimizle yolumuza devam edeceğiz. Sevgili öğrencilerim, bugün mezuniyetinizin haklı bir gururunu yaşıyorsunuz. Her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Gelecekte Kreşimizi, bizleri ve ailenizi başarıyla, en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancım tamdır” dedi.

Konuşmasında Özel Yağmur Kreş ve Gündüz Bakımevi yarınların güçlü ve büyük Türkiye’sini gerçekleştirmek adına yola çıktığını belirten okul müdürü AKMERMER “Kreşimiz henüz ikinci yılında olmasına rağmen Rize ilimizin; önemli, başarılı eğitim kurumlarından birisi olmuştur. Dolaysıyla bu günün bizlere yakışır, düzeyi yüksek, mutlu bir gün olarak hepimizin anılarında yer almasını temenni ediyorum. Değerli vakitlerinizi ayırarak bu özel günümüze katılıp bizleri onurlandırdığınız için çok teşekkür ediyor, hepinizi bir kez daha saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Konuşmaların ardından öğrenciler gruplar halinde sahneye çıkarak gösterilerini sundu. Öğretmenler, veliler, miniklerin yaptığı şovları uzun süre alkışladılar. Gösterilerde öğrencilerin İngilizce şarkı okuması ve piyano çalması büyük beğeni topladı. Gösterilerin ardından öğrencilerin diplomalarını okul müdürü Şahin Akmermer vererek okulun öğretmen ve öğrencilerini tebrik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, Özel, Yağmur, Kreşte, Yıl, Sonu-, Etkinliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı