Haber Detayı
06 Haziran 2014 - Cuma 11:22
 
Rize'de Türkiye Şampiyonası Başladı
Diğer Haberi
Rize'de Türkiye Şampiyonası Başladı

HALTER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI RİZE’ DE BAŞLADI.

Yıldızlar Kulüpler Türkiye Şampiyonası Rize’ nin Güneysu İlçesi Spor Salonunda başladı. Şampiyonanın Teknik toplantısı 04 Haziran 2014 Çarşamba günü saat 18.00’ de Güneysu Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda yapıldı.

Teknik toplantıya Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa ÇELİK, Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Cafer KÜÇÜKMUSTAFA, Muammer BAYRAKTAR, Genel Sekreterimiz Mehmet Zeki ÖZTÜRK, Teknik toplantıda bir konuşma yapan Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK, Yıldızlar Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonasının Rize’ de yapılmasından dolayı son derece memnun olduklarını belirterek ‘’organizasyon boyunca tüm ekibimizle birlikte halter camiasına yardımcı olabilmek ve iyi bir misafirperverlik yapabilmek için gayret göstereceğiz, umarım ki müsabakalardan sonra herkes Rize’den memnun ayrılır. ‘’ dedi.

Rize Güneysu Spor Salonunda bugün başlayan Yıldızlar Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonasına 52 kulüpten 257 erkek, 81 bayan toplam 338 sporcu katıldı. Müsabakaların ilk gününde bayanlar 44, 48, 53 ve 58 kg’ lar ile erkekler 50 kg ve 56 kg’ lar da madalyalar sahiplerini buldu. 44 kg bayanların madalyalarını Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK, 48 kg bayanların madalyalarını Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer YILMAZ, 53 kg bayanların madalyalarını Genel Sekreterimiz Mehmet Zeki ÖZTÜRK ve bayanlar 58 kg’ın madalyalarını ise MHK sekreteri İbrahim ASLAN verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'de, Türkiye, Şampiyonası, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı