Haber Detayı
05 Ekim 2013 - Cumartesi 11:19
 
Rize'deki Sıradışı Etkinlik Ara Vermeden Devam Ediyor
Diğer Haberi
Rize'deki Sıradışı Etkinlik Ara Vermeden Devam Ediyor

KÖY BULUŞMALARININ BU SEFERKİ DURAĞI ORTAKÖY

Güneysu Kaymakamlığı'nca başlatılan ve her ay farklı bir köyde ilçenin tüm kurumlarının, köy ve mahalle muhtarlarının ve sivil toplum örgütlerinin bir araya geldiği, birlik ve beraberliklerin pekiştirildiği köy buluşmalarının son durağı Güneysu Ortaköy Köyü oldu. 

Ortaköy köyü muhtarlığınca gerçekleştirilen programa, Kaymakam Gökmen Çiçek'in yanı sıra ilçe siyasi parti başkanları, İl genel meclis üyeleri, daire amirleri, sivil toplum örgütleri, köy ve mahalle muhtarları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda bir konuşma yapan Güneysu Kaymakaım Gökmen Çiçek şunları kaydetti.

"Bu birlik ve beraberliğimizin her alanda daha da verimli bir şekilde devam etmesini temenni ediyorum. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz bu toplantılarda görüyorum ki, daire müdürlerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, mahalle ve köy muhtarlarımız bir araya geliyor, sorunlar dile getiriliyor ve bu sorunlara çözüm noktasında görüş alışverişinde bulunuyor.

"Bu gün burada, siyasi parti başkanlarımız, il genel meclis üyelerimiz, daire müdürlerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, muhtarlarımız ve halkımızla İlçemiz için el ele olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun için herkese yürekten teşekkür ediyorum. “şeklinde konuştu.

Halkla bir süre sohbet edildikten sonra, Kaymakam Gökmen ÇİÇEK ve beraberindekiler köyden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'deki, Sıradışı, Etkinlik, Ara, Vermeden, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı