Haber Detayı
09 Eylül 2013 - Pazartesi 09:31
 
Rize'deki Turnuva’da Kupa Yiğitler’in…
Diğer Haberi
Rize'deki Turnuva’da Kupa Yiğitler’in…

Turnuva’da Kupa Yiğitler’in…

Rize’nin Salarha beldesinde 9.’su düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası  Final Maçı ile sona erdi.

Turnuvaya Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Türkiye Futbol Federasyonu Rize İl Temsilcisi Bilal Karafazlı , ASKF Rize Şube Başkanı Gafur Bayrak, Salarha spor Kulüp Başkanı Bünyamin Arslan , Rize Belediye spor Teknik Antrenörü İdris Ocak ve çok sayıda davetli ve seyirci katıldı.

12 Takım 250 sporcunun katıldığı Turnuvada, Final Karşılaşmasında Yiğitler spor ‘la Köprülü spor Kupa için mücadele etti. 90 dakika lık mücadeleleri 1-1 ‘lik skorla sona erdi.

Karşılaşma Penaltılarda Yiğitler spor’un 5-3’lük galibiyeti ile sona erdi. Yiğitler spor’un Kupası, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı tarafından verildi.

Turnuvada 3. Takım Karasu spor oldu.

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı yaptığı açıklamada, “ Spor’a herkesin sahip çıkmasını söyledi. Biz spor’un her kategorisine destek vermeye çalışıyoruz. Gençlerimizi Eğitim , Kültür, sanat ve sporla buluşturup kötü alışkanlıklardan alıkoymaya çalışıyoruz. Salarha Vadisinde yapılan bu turnuva da da dostluğun kazandığını görmek bizleri en mutlu eden nokta” olduğunu dile getirdi. Emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Rize'deki, Turnuva’da, Kupa, Yiğitler’in…,
Yorumlar
Haber Yazılımı