Haber Detayı
09 Kasım 2019 - Cumartesi 07:55
 
RİZE İL MÜDÜRLÜĞÜ YENİ BİNASINA TAŞINDI
Rize Haberi
RİZE İL MÜDÜRLÜĞÜ YENİ BİNASINA TAŞINDI

Vali Kemal Çeber, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün İslam Paşa Mahallesinde hizmete sunulan yeni binasını ziyaret ederek, yerinde incelemelerde bulundu.


Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yeni hizmet  binasını ziyaret eden Vali Kemal Çeber, İl Müdürü Hasan Bebek ile Şube Müdürleri tarafından karşılandı. Yeni hizmet binasını gezerek, bina hakkında Çevre ve Şehircilik  İl Müdürü Hasan Bebek’ten  bilgi aldı.


İncelemelerin ardından, mimaride tarih ile uyumlu çağdaş yapıların önemini vurgulayan Vali Kemal Çeber “Rize’nin tarihi mimarisine ait motiflerin uygulandığı hizmet binası, şehrimizin kültürel ve estetik normlarına uyularak inşa edilmiş. Binanın iç mimarisi verilen hizmetin kalitesini arttırmak üzere en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve çağımızın ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojik altyapılar ile desteklenmiş. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüzün Rize kültürünü modern şehircilik anlayışıyla birleştiren yeni binası bu konuda mimarlarımıza önemli bir örnek teşkil edecektir. Böylece şehrimiz daha cazip bir görünüme kavuşacaktır. Binanın Rize’mize,  hayırlı olmasını ve hayırlı hizmetlerde kullanılmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİZE, İL, MÜDÜRLÜĞÜ, YENİ, BİNASINA, TAŞINDI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
RİZE İL MÜDÜRLÜĞÜ YENİ BİNASINA TAŞINDI
Yorumlar
Haber Yazılımı